Balıkesir Hurdacı | İşyeri Firma Rehberi

Balıkesir Hurdacı

Balıkesir Hurdacı olarak hizmet vermekteyiz. balıkesir hurdacı ,balıkesir hurdacılar, balikesir hurdaci, balıkesir hurda fiyatları ,hurdacı balıkesir.

  Firma Adı: Balıkesir Hurdacı
  Telefon:
  GSM:
   Adres: Merkez/Balıkesir
  İnstagram: Balıkesir Hurdacı
  Facebook : Balıkesir Hurdacı

 RESİM GALERİSİ


TANITIM VİDEOSU


 


Çalışma Saatleri;
 Pazartesi-Cumartesi: 09:00 – 20:00 (Açık)
Pazar: Kapalı

  • balıkesir hurdacı
  • balıkesir hurdacılar
  • balikesir hurdaci
  • balıkesir hurda fiyatları
  • hurdacı balıkesir


Balıkesir Hurdacı

Demir, bakır, alüminyum, sarı metal gibi değerli metallerin alım satım işlemlerini sorunsuzca Balıkesir hurdacı firmamız üzerinden yürütebilirsiniz. Firmamız her daim kaliteli ve güvenilir hizmet sunma çabası içerisindedir. Bunun için çalışanlarımızla birlikte büyük özveriyle çalışmaktayız. Hurdacılık sektörü çevre temizliği ve ülke ekonomisi için oldukça önemli bir sektördür. Bunun bilincinde olan firmamız Balıkesir halkına en kaliteli şekilde hizmet vermektedir. Müşterilerimizin hurdacılık hizmetlerimizden daha kolay faydalanmaları için birçok avantaj sunmaktayız. İşte avantajlarımızdan bazıları;

  • Hurdalarınızın Ödemesini Nakit Olarak Yapıyoruz

Firmamıza hurdalarınızı sattığınız zaman ücretinin tamamını nakit olarak yapıyoruz. Bu sayede hurdacılık işlemlerini daha güvenilir ve daha hızlı yapıyoruz. Firmamızı tercih edersiniz nakit ödeme avantajında faydalanabilirsiniz. Bizlerin önceliği her daim güven ve kalitedir.

  • Adresinize Gelerek Hurdalarınızı Alıyoruz

Hurdaların taşınmasının büyük sorun yarattığını biliyoruz. Balıkesir hurdacı olarak hurdalarınızı adreslerinizden teslim alıyoruz. Ekstra para harcamanıza ya da uğraşmanıza gerek kalmadan sizleri büyük bir yükten kurtarıyoruz.

  • 7/24 İletişim Fırsatı Sunuyoruz

Fiyat, nakliye işlemleri gibi merak ettiğiniz konularda bir telefon uzağınızdayız. Bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti için üstün gayretle çalışmaktayız.

  • Güncel Fiyatlarla Güven Veriyoruz

Müşterilerimizin hurdalarını doğru fiyata satmasını sağlamak için güncel metal borsası fiyatlarını yakından takip ediyoruz. Hak geçmemesi için güvenilir bir ortam oluşturmaya çalışıyoruz. Doğru ve güncel fiyatlarla hurdalarınızı satın alıyoruz.

Yılların deneyimi ve tecrübesi ile yoluna devam eden Balıkesir hurdacı firmamız aldığı binlerle olumlu yoruma bakarak kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Sunduğumuz hizmetlerin her daim arkasındayız. %100 müşteri memnuniyeti için hizmetlerimizi geliştirmekteyiz. Demirden bakıra hurda alım satımı için doğru ve tek adres Balıkesir hurdacı firmamızdır. Hurdacılık ihtiyaçlarınız için bizlere telefon etmeyi unutmayın.

Bu site Serdal Ergül firması tarafından kurulmuştur. İşinizi büyütmek için web sitesine ihtiyacınız varsa, uygun fiyatlı web tasarım hizmetinden faydalanabilirsiniz.