❯ Anasayfa ❯ Tüm Firmalar

Bolu Elektrikçi

Bolu Elektrikçi

 ⏩ Firma Adı: ⏩ Bolu Elektrikçi
 ⏩ Telefon: ⏩ –
  GSM: ⏩ –
 ⏩  Adres: ⏩ Merkez/Bolu Elektrikçi
 ⏩ İnstagram: ⏩ Bolu Elektrikçi
 ⏩ Facebook : ⏩ Bolu Elektrikçi


Çalışma Saatleri;
 Pazartesi-Cumartesi: 09:00 – 20:00 (Açık)
Pazar: Kapalı
  • bolu elektrikçi

Bolu Elektrikçi

Elektrik tesisatçısı ya da elektrikçi olarak bilinen bu meslek grubu, binaların içine veya dışına elektrik tesisatını döşer. Aynı zamanda elektrik tesisatçısı elektrikli aydınlatma, ısıtma ve haberleşme düzeneklerinin montajını, onarımını ve bakımını yapar. Elektrik tesisatı binalarda en önemli tesisattır. Günlük hayatın en önemli parçası olan elektrik tesisatının uzman kişiler tarafından yapılması güvenlik için çok gereklidir. İşletmemiz elektrik alanında profesyonel kişilerle çalışmaktadır.

Elektrik Tesisatı Nasıl Yapılır?

Elektrik tesisatçısı, elektrik abonesi bulunan yapıların elektrik tesisatını yapar. Bolu elektrikçi, binaya uygun oluşturulan plana göre elektrik kablolarını ve kordonlarını döşer. Bu kabloların geçeceği delikleri ve yuvaları oluşturur. Sonra da elektrik akımının geçeceği tevzi tablosu, sigorta kutusu, anahtar, ampul ve prizleri yerleştirir. Tesisatı, düğmeleri ve sigorta tabloları gibi mekanizmaları inceler.

Yapıların elektrik tesisatlarında oluşan bir aksaklık, herhangi bir üründe elektrik kaynaklı bir problem ya da farklı bir elektrik arızası olması durumunda elektrikçiler yardımınıza koşar. Elektrik işinde uzman olan kişilerden oluşan ekibimiz tesisat ve onarım işini titizlikle yürütmektedir.

Elektrik tesisat ve montaj işlemlerini kalite standartlarına uygun olarak yapmaktayız. Aynı zamanda faaliyetlerimizi İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi mevzuatına uygun olarak gerçekleştirmekteyiz. Elektrik işinde güven en önemli faktör olduğu için ekip arkadaşlarımızın ve müşterilerimizin güvenliği bizler için birinci plandadır.

Hizmette Kalite Esastır

İşletme olarak faaliyetlerimizin ulusal ve uluslararası standartlara uygun olmasını önemsiyoruz. Müşterilerimize her zaman kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmak için işimizi ustalıkla yapıyoruz. Maliyette en uygun fiyatı sunarken aynı zamanda güler yüzlü arkadaşlarımızla hizmet sunarak memnuniyetinizi sağlıyoruz. Sistemli bir şekilde çalışarak ve gelişerek hizmet kapasitemizi arttırıyoruz. Bolu elektrikçi taleplerinde müşterilerimize hak ettikleri kaliteli hizmeti sunmak bizim işimiz. Tüm elektrik işleriniz için bizi arayabilirsiniz.