Hasan Dağlı Hurdacılık – Bolu Hurdacı | İşyeri Firma Rehberi

Hasan Dağlı Hurdacılık, Bolu Hurdacı

Hasan Dağlı HurdacılıkBolu Hurdacı – Hernevi Hurda Değerinde Alınır. bolu hurda – bolu hurdac – bolu hurda fiyatları – bolu hurdacı telefonları.

 

  Firma Adı: Hasan Dağlı Hurdacılık – Bolu Hurdacı
  Telefon: 0538 784 61 14
  GSM: 0538 784 61 14
   Adres: Sağlık, Gürol Sk. no:12, 14300 Bolu Merkez/Bolu
  İnstagram:
  Facebook:


RESİM GALERİSİ


TANITIM VİDEOSU


Çalışma Saatleri;
 Pazartesi-Cumartesi: 09:00 – 20:00 (Açık)
Pazar: Kapalı
 • bolu hurdacı,
 • bolu hurda,
 • bolu hurdaci,
 • bolu hurda fiyatları,
 • bolu hurdacı telefonları,


Bolu Hurdacı

Bolu halkına yıllardır güncel fiyat ve sorunsuz hizmet anlayışı ile hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Bolu hurdacı firmaları arıyorsanız firmamızın hizmetlerine göz atabilirsiniz. Değerli metallerin geri dönüşüme kazandırılması ülke ekonomisi için ve çevre temizliği için oldukça önem teşkil etmektedir. Firmamız elinizde bulunan değerli metalleri adreslerinizden teslim alarak satın almaktadır. Hızlı ve sorunsuz hizmet sunabilmek için müşterilerimize ödemelerini nakit olarak yapmaktayız.

İşinde uzman çalışanlarımız müşterilerimize daha kaliteli hurdacılık hizmeti verebilmek adına sürekli kendilerini geliştirmektedir. Bizlere hurdacılık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için 7/24 ulaşabilirsiniz. Hurdaların nakliye işlemleri gibi kafanızı kurcalayan soruları giderebilirsiniz. Müşterilerimizin ellerinde bulunana hurdalar onlara zamanla sorun yaratmaktadır. Bunların başında hurdaların fazla yer kaplaması ve çevre kirliliği oluşturması gelmektedir. Firmamız ile çalışarak bu sorunlardan kolayca kurtulabilirsiniz hatta hurdalarınızı firmamıza satarak nakit para kazanabilirsiniz.

Bolu hurdacı arıyorsanız doğru adrestesiniz elinizde satmak istediğiniz hurdalarınız bulunuyorsa bizlere ulaşabilirsiniz. Çalışanlarımız adreslerinize gelerek hurdalarınızı firmamızın araçlarına yüklemektedir. Bu sayede hurdalarınızın nakliye işlemleri sorunundan kolayca kurtulabilirsiniz. Çalışanlarımız hurdalarınızı hassas ölçüm araçları ile ağırlığını belirlemektedir. Güncel metal borsası fiyatlarına göre hurdalarınızın değeri belirlenmektedir. Bu sayede en doğru fiyata hurdalarınızı satabilirsiniz.

Firmamız Bolu halkına hurdacılık noktasında aşağıdaki hizmetleri vermektedir;

 • Demir hurdası

Elinizde satmak istediğiniz demirler bulunuyorsa firmamız ile kolayca iletişime geçebilirsiniz.  Güncel metal borsası fiyatlarına göre demirlerinizi satın alıyoruz. Adresinize gelerek nakliye işlemleri gerçekleştiriyoruz.

 • Sarı metal hurdası

Sarı metal hurdalarınızı nakit ödeme avantajı ile satın alıyoruz. Elinizde bulunan sarı metal hurdalarını satmak için bir telefon uzağınızdayız. Bizlerle iletişime geçerek sorunsuz hurdacılık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 • Bakır hurdası

Bakır metali birçok sektörde kullanılan değerli bir metaldir. Geri dönüşüme kazandırılması ülke ekonomisi için oldukça önemli bir hamledir. Sizlerde bakır hurdalarınızı firmamıza satarak para kazanabilirsiniz.

 • Alüminyum hurdası

Alüminyum metali avantajlarından dolayı havacılık, ulaşım gibi birçok sektörde kullanılmaktadır. Alüminyum metalinin geri dönüşüme kazandırılması çevre temizliği için önemli bir adımdır. Sizde ellerinizde bulunana alüminyum hurdalarınızı firmamıza satarak çevre temizliğine katkıda bulunabilirsiniz bunun yanında nakit para kazanabilirsiniz.

 • Sökülecek hurdası

Bolu hurdacı firması olarak Bolu halkının sökülecek hurdalarını almaktayız. Motor, buzdolabı gibi sökülmesi gereken hurdalarınızı adreslerinize gelerek satın alıyoruz. Güncel fiyatlara göre müşterilerimize nakit ödeme yapıyoruz.

Firmamız hurdacılık faaliyetleri noktasında Bolu halkına yıllardır sorunsuz hizmet vermektedir. Aldığımız yüzlerce güzel yorum bizleri gururlandırmaktadır. Kaliteli ve güvenilir hizmeti ilke edinen firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerini sunmaktadır.

Neden Bizleri Tercih Etmelisiniz?

Firmamız her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Hizmetlerimizin her zaman arkasındayız ve kalitemize güvenmekteyiz. İşte bizleri tercih etmeniz için 5 sebep.

 • Güncel Fiyatlar

Müşterilerimiz ellerinde bulunan hurdaları güncel metal borsası fiyatlarına göre satın almaktayız. Bu sayede zarar etmeden doğru fiyata hurdalarınız satabilirsiniz. Firmamıza güvenerek hizmetlerinde faydalanabilirsiniz.

 • Adresten Teslim

Hurdaların nakliye edilmesi çoğu zaman büyük sorun teşkil etmektedir. Özellikle büyük ve ağır hurdaların taşınması müşteriler için büyük sıkıntılar yaratmaktadır. Firmamız hurdalarınız adreslerinize gelerek teslim almaktadır. Bu sayede sizleri büyük bir yükten kurtarmaktadır.

 • Bolunun Her Yerine

Hurdacılık hizmetlerimizi Bolu ili ve ilçelerinin her yerine ulaştırmaktayız. Müşterilerimiz bizlere sadece bir telefon uzaktalar.

 • Nakit Ödeme

Hurdalarınızı satmaya karar verdiğinizde firmamız doğru fiyatlandırmayı yaptıktan sonra müşterilerine hurdalarının ücretlerinin tamamını nakit olarak yapmaktadır. Bu sayede hızlı ve güvenilir hizmet ortamı oluşturmaktayız.

 • 7/24 İletişim

Kafanıza takılan bütün soruları bizlere 7/24 ulaşarak iletebilirsiniz. Çalışanlarımız özenle bütün sorularınızı cevaplandıracaktır.

İnternette Bolu hurdacı firmaları arıyorsanız doğru adrestesiniz. Firmanız sorunsuz hurdacılık hizmetleri sunarak hurda alım ve satım faaliyetleri sunmaktadır. Her türlü metalin alım ve satımını firmamız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Hurdacılık ihtiyaçlarınıza çözüm ortağı olmaktayız. Bolu hurda firması olarak demir, bakır, alüminyum, sarı metal gibi değerli metallerin alım satım işlemlerini sorunsuzca yürütmekteyiz.

 • Bolu Hurda Satımı

Bolu ilinde bulunan müşterilerimizin hurdalarını adreslerine giderek satın alıyoruz. Güncel metal borsası fiyatlarına göre müşterilerimize doğru ödemeyi nakit olarak yapmaktayız. Demirden bakıra tüm değerli metallerinizi firmamıza satabilirsiniz. Nakit ödeme ve adresten teslim alma kolaylığı sayesinde firmamızı tercih edebilirsiniz.

 • Bolu Hurda Alımı

Bolu halkının hurda ihtiyaçlarını sorunsuzca karşılıyoruz. İhtiyacınız olan demir, alüminyum, bakır gibi değerli metalleri uygun fiyatlarla firmamızdan satın alabilirsiniz. Bu sayede geri dönüşüme katkıda bulunabilir ve uygun fiyatlarla ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Firmamız senelerdir Bolu ilinde hurdacılık faaliyetleri yürütmektedir. Aldığımız olumlu yüzlerce yorum kalitemizi göstermektedir. Bizlere güvenerek avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz. Hurda alım ve satım ihtiyaçlarınızı sorunsuzca çözebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızın hizmetlerinden faydalanmak için bizleri hemen arayabilirsiniz. Başta değerli metaller olmak üzere bütün metallerin alım satım işlemlerini firmamız üzerinden yapabilirsiniz. İletişim adreslerimiz üzerinden bizlere istediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz. Bolu hurdacı olarak güven ve kalite her zaman önceliğimiz olmuştur. Hurdacılık ihtiyaçlarınız olduğundan tereddüt firmamız ile çalışabilir kalitemizin farkını görebilirsiniz.

Bu site Serdal Ergül firması tarafından kurulmuştur. İşinizi büyütmek için web sitesine ihtiyacınız varsa, uygun fiyatlı web tasarım hizmetinden faydalanabilirsiniz.