❯ Anasayfa ❯ Tüm Firmalar

Bolu Su Tesisatçısı

Bolu Su Tesisatçısı

Bolu su tesisatçısı olarak konusunda deneyimli bir ekiple çalışmaktayız.

 ⏩ Firma Adı: ⏩ Bolu Su Tesisatçısı
 ⏩ Telefon: ⏩ –
  GSM: ⏩ –
 ⏩  Adres: ⏩ Merkez/Bolu
 ⏩ İnstagram: ⏩ Bolu Su Tesisatçısı
 ⏩ Facebook : ⏩ Bolu Su Tesisatçısı


Çalışma Saatleri;
 Pazartesi-Cumartesi: 09:00 – 20:00 (Açık)
Pazar: Kapalı
  • Bolu Su Tesisatçısı
  • Bolu Tesisatçı

Bolu Su Tesisatçısı

Temiz su tesisatı ya da sadece su tesisatı olarak bilinen bu hizmet günümüzde insan hayatını kolaylaştırıcı hizmetlerden biridir. Su tesisatı ile temiz su kaynağından çıkarıldıktan sonra evlerinize kadar su borularıyla gelir. Kullanılan kirli sular ise başka bir boru düzeneği ile arıtılarak doğaya geri döndürülür. Su tesisatının amacı temiz ve kirli su borularının birbirinden ayrılması gibi sıcak ve soğuk su borularını da birbirinden ayırmaktır. B

Su Tesisatı Neden Önemlidir?

Evlerin ve binaların içini bir ağ gibi ören su tesisatı çok önemlidir. Şehir su borusundan binadaki sayaca kadar olan dış su tesisatı, kolonlarla kullanım yerlerine ulaştırılan tesisata da iç su tesisatı denir. Olası çatlak ve sızıntılara karşı bakımı ve onarımı ihmal edilmemelidir. Yaşantımızda en sık kullandığımız alanın su tesisatı olması nedeniyle su tesisatı boruları yıpranabilir, aşınabilir veya farklı bir sorun olabilir. Su tesisatının parçası olan lavabo, küvet, klozet gibi gereçler uygun ve doğru montelenmelidir. Uzman bir su tesisatçısından alınan hizmetle uzun ömürlü bir kullanım sağlanır. Su tesisatı dikkat ve uzmanlık gerektirir. Kullanılan borular plastik ve kaliteli olmalıdır. Bolu su tesisatçısı uzun yıllardır hizmet vermekte olup kaliteli TSE garantili malzemeler kullanmaktadır.

Uzman Ekip ile Kaliteli Hizmet

Ev, iş yeri gibi yaşam alanlarında önemli bir yer tutan su tesisatı işin ehline yaptırılması gereken bir iştir. Bu konuda işletmemiz size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor. İşletmemiz bünyesinde hizmet veren çalışanlar güvenilir ve deneyimlidir. Ekibimizde güven ve deneyim en önemli husustur. Su tesisatınızı önemsiyoruz bunun için müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyattan sunuyoruz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve keşif  hizmeti talep etmek için web sitemiz iletişim kanallarından bizlere ulaşabilirsiniz.