Düzce Hurdacı | İşyeri Firma Rehberi

İŞYERİ FİRMA REHBERİ

İşyeri Firma Rehberi sitemiz firmalar, şirketler, kobiler ve esnaflar için hazırlanmış profesyonel bir rehber sitedir.

Düzce Hurdacı

  Firma Adı: Düzce Hurdacı
  Telefon:
  GSM:
   Adres: Merkez/Düzce
  İnstagram: Düzce Hurdacı
  Facebook : Düzce Hurdacı

 RESİM GALERİSİ


TANITIM VİDEOSU


 


Çalışma Saatleri;
 Pazartesi-Cumartesi: 09:00 – 20:00 (Açık)
Pazar: Kapalı
  • Düzce Hurdacı
  • Düzce Hurda
  • Düzce Hurda fiyatları
  • Düzce Hurdacı telefonları


Düzce Hurdacı

Firmamız Düzce ili ve ilçelerine yıllardır kaliteli hurdacılık hizmetleri vermektedir. Demir, bakır, alüminyum gibi değerli metallerin alım ve satım işlemlerini Düzce hurdacı olarak firmamız üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız hurdacılık faaliyetlerini gerçekleştirirken her türlü kolaylığı müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir. Bunlarında başında adresten hurda teslim alma bulunmaktadır. Müşterilerimizi büyük bir yükten kurtarmak için adreslerine firmamızın araçları ile gelerek nakliye ediyoruz. Bu sayede hurdaların taşınma işlemleri artık sorun olmaktan çıkıyor. Bunun yanında Düzce hurdacı firmaları olarak hurda alım işlemlerinde müşterilerimize nakit ödeme kolaylığı sunuyoruz. Nakit ödeme sayesinde hurdacılık işlemleri güvenli ve bir o kadarda hızlı olmaktadır.

Firmamızı ile çalışmaya başlamadan önce aldığımız binlerce güzel yorumları değerlendirebilirsiniz. Kafanıza takılan her türlü soru için firmamızı istediğiniz zaman arayabilirsiniz. İşinde uzman ekip arkadaşlarımız her türlü sorunuza cevap vermeye çalışacaktır. Düzce halkına sorunsuz ve güvenli hurdacılık hizmeti vermek için kendimiz her gün geliştirmekteyiz. Müşterilerimizin hurdalarını satın alırken güncel metal borsası fiyatlarını takip etmekteyiz. Bu sayede hak geçmeden doğru fiyata hurdalarınızı satabilirsiniz.

Demir, bakır, alüminyum, sarı metal ve sökülecek metallerin alım satım işlemlerini Düzce hurda firmaları olarak güvenerek tercih edebilirsiniz. Değerli metallerin geri dönüşüme kazandırılması hem ülke ekonomisi için hem de çevre temizliği için oldukça önemli bir hamledir. Sizlerde elinizde bulunan hurdalarınızı bizlere satarak hem para kazanabilir hem de çevre temizliğine katkıda bulunabilirsiniz. Hurdalarınızı firmamız satın alırken anında tamamını nakit olarak sizlere ödemektedir. Bu sayede tereddüt etmeden bizlerle çalışabilirsiniz. Nakliye işlemleri de firmamızın çalışanları ve araçları tarafından yapılmaktadır. Hurdacılık hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere 7/24 telefon edebilirsiniz. Fiyat ve nakliye işlemeleri gibi sorularınızı firmamıza iletebilirsiniz.

Bu site Serdal Ergül firması tarafından kurulmuştur. İşinizi büyütmek için web sitesine ihtiyacınız varsa, uygun fiyatlı web tasarım hizmetinden faydalanabilirsiniz.