❯ Anasayfa ❯ Tüm Firmalar

Düzce Su Tesisatçısı

Düzce Su Tesisatçısı

Düzce su tesisatçısı profesyonel düzeyde hizmetlerini sunmaktadır. Ayrıca dairenizde meydana gelen bir su sızıntısı varsa yerinde tespit ederek tüm arızayı gidermekteyiz.

 ⏩ Firma Adı: ⏩ Düzce Su Tesisatçısı
 ⏩ Telefon: ⏩ –
  GSM: ⏩ –
 ⏩  Adres: ⏩ Merkez/Düzce
 ⏩ İnstagram: ⏩ Düzce Su Tesisatçısı
 ⏩ Facebook : ⏩ Düzce Su Tesisatçısı


Çalışma Saatleri;
 Pazartesi-Cumartesi: 09:00 – 20:00 (Açık)
Pazar: Kapalı
  • Düzce Su Tesisatçısı
  • Düzce tesisatçı
  • su tesisatçısı Düzce

Düzce Su Tesisatçısı 

Düzce su tesisatçısı olarak hizmet veren firmamız uzman kadrosu ile son teknolojiye uygun sistem ve cihazlar aracılığıyla çalışmaktadır. Müşterilerimize vermiş olduğumuz tesisat hizmetleri yüksek kalitede ve standartlarda sunulmaktadır.

Düzce’de faaliyet gösteren firmamız su tesisatı alanında kaliteli ekipmanlarla hizmet vermektedir. Tüm müşterilerimizin talepleri, ihtiyaçları ve beklentilerine en hızlı şekilde çözüm üretmekteyiz. Profesyonel ve güler yüzlü kadromuzla su tesisat problemleriniz en kısa sürede en az hasarla çözülmektedir.

Sıhhi Su Tesisat Hizmetleri

Su tesisatı hizmetlerimiz içerisinde lavabo bataryası değişimi, su tesisatı, ara musluk su tesisatı tamiri, su tesisatı vana değişimi, basınç regülatörü, takma su tesisatları, klozet değiştirme su tesisatı, lavabo tıkanıklığının giderilmesi, cihazla su kaçağı tespit edilmesi, doğal gaz tesisatı, çift yönlü petek temizliği su tesisatı, bakır boru kaynağı, robotla kanal tıkanıklığını açma gibi sıhhi tesisat arızaları yer almaktadır. Üstün hizmet kalitesi ve konusunda uzmanlaşmış olan kadromuzla en kısa sürede su tesisat sorununu çözmekteyiz.

Dairede meydana gelen kabarmaların duvarlarda ortaya çıkan ıslaklıkların sebeplerini tespit etmek için yerinde çalışmalar yapmaktayız. Su boru patlağını yerinde inceleyerek tespit eden firmamız hiçbir yeri kırmadan ve zarar vermeden bütün tamirat işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Musluklardan gelen kirli suların sebeplerini araştırarak uygun maliyetlerle çözüm sunmaktayız. Ayrıca radyatör ve tesisat temizliği hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bununla birlikte kanalizasyon sisteminde ortaya çıkan arızalar en kısa zamanda çözüme ulaştırılmaktadır. Yerden ısıtma tesisatının içerisinde biriken kirli suyu birbirine karıştıran cihazların temizleme çalışmalarını yapmaktayız. Su tesisat hizmetleri ile ilgili her türlü hizmetten ve her türlü işlemden yararlanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.