❯ Anasayfa ❯ Tüm Firmalar

Kocaeli (İzmit) Elektrikçi

Kocaeli Elektrikçi

Kocaeli Elektrikçi alınan iyi eğitimler ve kazanılan deneyimler sonucu son derece kabiliyetli ve işinin ehli kişilerle bir ekip oluşturmuştur.

 ⏩ Firma Adı: ⏩ Kocaeli (İzmit) Elektrikçi
 ⏩ Telefon: ⏩ –
  GSM: ⏩ –
 ⏩  Adres: ⏩ Merkez/Kocaeli (İzmit)
 ⏩ İnstagram: ⏩ Kocaeli (İzmit) Elektrikçi
 ⏩ Facebook : ⏩ Kocaeli (İzmit) Elektrikçi


Çalışma Saatleri;
 Pazartesi-Cumartesi: 09:00 – 20:00 (Açık)
Pazar: Kapalı

  • izmit elektrikçi
  • elektrikçi izmit
  • kocaeli elektrikçi

Kocaeli Elektrikçi

Elektrik işi, hiçbir zaman hafife alınamayacağı için gereken eğitimlerin ve önlemlerin alınması, işletmemiz açısından son derece önem arz etmektedir.

Kocaeli Elektrikçi Ne İş Yapar?

Bir elektrik firması olarak, elektrikle ilgili olan tüm işlerle ilgilenmekteyiz. Yapıların, binaların iç ve dış kısımlarına elektrik tesisatı döşeme işlemi yapmaktayız. Verilen plan ve şematik sisteme göre, elektrik kablo ve kordonlarını yerleştirmekle kalmayıp aynı zamanda bunların geçecek olduğu delik ve yuva yerlerini de açmaktayız.

Elektrik anahtarı, akım prizleri ve sigorta montajı gibi birçok elektrik işini yapmaktayız. Eviniz veya işyerleriniz için aydınlatma işlemleri de yapılmaktadır. Bozulan, arızalanan küçük ev aletleri, elektrikli eşyalarınızın tamirini de gerçekleştirmekteyiz. Günümüzde kullanımı çok azalmışta olsa, çanak anten kurulumu, kablo çekme, şofben bağlama-arızası, internet kablosu döşeme gibi hizmetlerimiz de mevcuttur.

Bize Ulaşın

Elektrik tesisatı veya elektrik tamiri sanılanın aksine son derece önem ve hassasiyet gerektiren bir iştir. Elektrik kaynaklı bir problem oluştuğunda, her ne kadar küçük bir problemmiş gibi görünse de kesinlikle bu işi bilen, eğitimini almış ve tecrübeli birinden yardım almanız gerekmektedir. Gözünüze küçük gelen işler, ufak bir dikkatsizlik sonucu geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir. Her elektrik arızasında ampul değiştirmek kadar kolay tamir edilebileceği gibi bir durum söz konusu değildir. Dikkatsizlik sonucu, ampul değiştirmek kadar basit bir işlem bile size büyük çapta zarar verebilir.

Evinize veya işyerinize elektrik tesisatçısı çağırmanız için, bir elektronik eşyanızda bozulma ya da yanmayan bir ampul beklememelisiniz. Dikkat ettiğinizde; eviniz veya işyerinizde ki sıklaşan sigorta atma sorunu bile, ilerisi için daha büyük sorunların oluşacağının habercisi olabilir. Sürekli yaşadığınız ve çalıştığınız ortamı dinleyin. Bu ve buna benzer durumlarla karşılaştığınız takdirde çok geç kalmadan Kocaeli elektrikçi ile irtibata geçebilirsiniz.