❯ Anasayfa ❯ Tüm Firmalar

Kocaeli Su Tesisatçısı | İzmit Su Tesisatçısı

Kocaeli (İzmit) Su Tesisatçısı

Kocaeli Su Tesisatçısı, İzmit Su Tesisatçısı olarak hizmet vermekteyiz.

 ⏩ Firma Adı: ⏩ Kocaeli (İzmit) Su Tesisatçısı
 ⏩ Telefon: ⏩ –
  GSM: ⏩ –
 ⏩  Adres: ⏩ Merkez/Kocaeli (İzmit)
 ⏩ İnstagram: ⏩ Kocaeli (İzmit) Su Tesisatçısı
 ⏩ Facebook : ⏩ Kocaeli (İzmit) Su Tesisatçısı


Çalışma Saatleri;
 Pazartesi-Cumartesi: 09:00 – 20:00 (Açık)
Pazar: Kapalı


Kocaeli Su Tesisatçısı

Herhangi bir yapının inşasında en önemli noktalardan biri su tesisatıdır. Yapıların kullanım faaliyetine geçmesiyle birlikte hem günü su ihtiyaçlarımızı karşılayabilecek şekilde geçirmek hem de uzun vadede yapıyı sağlam ve sağlıklı kullanabilmek için su tesisatının düzenli ve yapı denetim koşullarına uygun yapılması şarttır. Kocaeli su tesisatçısı eski yeni tüm yapıların su tesisat işlemlerini sağlamaktadır.

Sağlıklı Su Tesisatı ile Sağlıklı Yapılar

Çok çeşitli düzene sahip olabilen su tesisatlarında değişmeyen tek nokta kullanılan malzemenin kalitesi olmalıdır. En ufak bir kaçak, yapının içinde su birikintilerine, neme veya oldukça zaman alacak rutubet sorununa yol açabilir. Bu sorunlar vücudumuzda da bazı hastalıklara sebep olabilir. Rutubet, akciğerlerimizde solunum sıkıntılarına yol açabileceği gibi, romatizma ile de karşımıza başka bir sağlık sorunu olarak çıkabilir.

Öyle ki, bu sorunlar sadece bulunduğunuz bölgeyi değil, kat farkından oluşabilecek sıçramalarla komşularınızı da etkileyebilir. Bu durumda sorunun kaynağı neresi ise çözümü de o yapının sakini karşılamalıdır. Böylece hem gününüz hem bütçeniz zarara uğramış olur, Kocaeli Su Tesisatçısı sizlere uzun vadeli kullanım ve kısa vadede teknik çözüm sağlar.

Çeşitli Su Tesisatları için Uygun Çözümler

Su tesisatı deyince öncelikle aklımıza temiz su tesisatı (mutfak, banyo, lavabo) gelse de atık su ve kullanım amaçlarına göre de ısıtma tesisatı kaçınılmazdır. Su tesisatları arasında kullanılan malzeme ve ölçü farklılık göstermektedir. Örneğin temiz su ve atık su tesisatındaki en önemli fark boru çapları ve malzemenin niteliğidir. Uygun ölçüde boru çapları kullanımı işleyen bir sistem için çok önemlidir.

Atık su tesisatında olası tıkanıkları önceden engellemek için doğru ölçüde boru çapı kullanımı gereklidir.  Kocaeli Su Tesisatçısı ile atık su tesisatında gerçekleşecek tıkanıklar ve buna bağlı oluşacak kötü kokuların önüne geçilebilir. Sizler de su tesisatı ile ilgili her konuda Kocaeli Su Tesisatçısından hizmet talebinde bulunabilirsiniz.