Manisa Hurdacı - Hurdacı Manisa | İşyeri Firma Rehberi

İŞYERİ FİRMA REHBERİ

İşyeri Firma Rehberi sitemiz firmalar, şirketler, kobiler ve esnaflar için hazırlanmış profesyonel bir rehber sitedir.

Manisa Hurdacı – Hurdacı Manisa

Manisa Hurdacı olarak hizmetinizdeyiz. manisa hurda fiyatları, manisa hurdacılar, manisa hurdacı. En iyi fiyat garantisi.

  Firma Adı: Manisa Hurdacı
  Telefon:
  GSM:
   Adres: Merkez/Manisa
  İnstagram: Manisa Hurdacı
  Facebook : Manisa Hurdacı

 RESİM GALERİSİ


TANITIM VİDEOSU


 


Çalışma Saatleri;
 Pazartesi-Cumartesi: 09:00 – 20:00 (Açık)
Pazar: Kapalı

  • manisa hurda fiyatları,
  • manisa hurdacılar,
  • manisa hurdacı


Manisa Hurdacı

Manisa hurdacı firmaları olarak uzman çalışanlarımız ve araçlarımız ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Sunmuş olduğumuz avantajlar sayesinde tereddüt etmeden bizleri tercih edebilirsiniz. Firmamız aşağıdaki bulunan metal çeşitleri üzerinden alım satım yapabilirsiniz.

  • Demir Hurdası

Demir metali birçok sektörün ana malzemesi olarak kullanılmaktadır. Bu kadar çok kullanıldığından dolayı geri dönüşüme kazandırılması çevre temizliği için faydalı olacaktır. Elinizde bulunan demir hurdalarını doğru fiyatına firmamıza kolayca satabilirsiniz. Bu sayede hem para kazanabilir hem de çevre temizliğine katkıda bulunabilirsiniz.

  • Bakır Hurdası

Bakır metali kablo gibi yerlerde sıkça kullanılmaktadır. Değerli bir metal olan bakırın hurda halinden geri dönüşüme kazandırılması ülke ekonomisi için büyük faysa sağlayacaktır. Firmamız ile iletişime geçerek bakır hurdalarınızı kolayca satabilirsiniz. Firmamız sizi büyük bir yükten kurtarmak için adresinize gelip nakliye işlemlerini kendi üstlenmektedir.

  • Alüminyum Hurdası

Birçok avantajı bulunan alüminyum oldukça önemli bir metaldir. Avantajlarından ötürü birçok sektörde sıkça kullanılmaktadır. Müşterilerimiz ellerinde bulunan alüminyum hurdalarını firmamıza güncel fiyatına hızlıca satabilirler.

  • Sarı Metal Hurdası

Sarı metal hurdalarınızı satıp nakit para kazanmak ister misiniz? Manisa hurdacı firmaları olarak müşterilerimize sattığı hurdaların ödemelerinin tamamını nakit olarak yapmaktadır. Elinizde satmak istediğiniz sarı metal hurdaları varsa bize hemen telefon edebilirsiniz.

  • Sökülecek Hurdası

Sökülecek hurdalarınız bulunuyorsa firmamız ile hemen iletişime geçmenizde fayda var. Motor, buzdolabı, çamaşır makinası gibi sökülecek metallerinizi adresinize gelerek satın alıyoruz.

Manisa halkına yıllardır hızlı, sorunsuz ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Aldığımız yüzlerce olumlu müşteri yorumu bizi gururlandırmaktadır. Sizlerle bizlere ulaşarak kafanızdaki soruları giderebilirsiniz. Manisa hurdacı firması olarak müşterilerimiz bizlere 7/24 ulaşabilme şansına sahiptirler. Fiyat, nakliye işlemleri gibi müşterilerin kafasını kurcalayan soruları bizlere iletebilirsiniz.

Bu site Serdal Ergül firması tarafından kurulmuştur. İşinizi büyütmek için web sitesine ihtiyacınız varsa, uygun fiyatlı web tasarım hizmetinden faydalanabilirsiniz.