❯ Anasayfa ❯ Tüm Firmalar

Mersin Elektrikçi – Elektrikçi Mersin

Mersin Elektrikçi

Mersin Elektrikçi olarak hizmetinizdeyiz. Mersin elektrikçi ihtiyaç duyduğunuz elektriğe dair her alanda hizmet vermektedir.

 ⏩ Firma Adı: ⏩ Mersin Elektrikçi
 ⏩ Telefon: ⏩ –
  GSM: ⏩ –
 ⏩  Adres: ⏩ Merkez/Mersin
 ⏩ İnstagram: ⏩ Mersin Elektrikçi
 ⏩ Facebook : ⏩ Mersin Elektrikçi


Çalışma Saatleri;
 Pazartesi-Cumartesi: 09:00 – 20:00 (Açık)
Pazar: Kapalı

  • mersin elektrikçi
  • elektrikçi mersin
  • mersin çiftlikköy elektrikçi
  • mersin yenişehir elektrikçi
  • mersin elektrik malzemeleri

Mersin Elektrikçi

Mersin ilinde faaliyet gösteren firmamız elektrik sektöründe hizmet vermektedir. Farklı türlerdeki elektrik arızalarının tamirini kısa sürede ve yüksek kalitede yapmaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetler arasında, daire ve bina içi elektrik tesisatının döşenmesi, elektrikli şofben montajının yapılması, anahtar ve priz değiştirme, kapı zili montajının yapılması, aydınlatma ve otomasyon işlemleri, spot ve led lamba montajı, TV kurulumu gibi bir çok hizmet yer almaktadır. Sürekli gelişen teknolojiyi takından takip ederek, uzman ekibimizle tüm firmaların talep ve ihtiyaçlarına kısa sürede çözüm bulmaktayız.

Bina Elektrik Tesisatı

Hizmetlerimiz içinde yer alan bina elektrik tesisat ve döşeme işlemleri güvenli yaşam alanı açısından oldukça önemlidir. Elektrik alanında uzmanlaşmış olan personelimiz bina elektrik tesisat işlemlerini en kısa sürede ve yüksek kalitede yerine getirmektedir.

Binada kullanılacak olan teknolojik araç ve cihazların güvenliğinin sağlanması için elektrik tesisatı önemlidir. Özellikle teknolojinin sürekli olarak yenilenmesi ve gelişmesiyle birlikte bir çok farklı cihaz üretilmektedir. Bu cihazlar içinde yer alanlar, ev ve binalarda kullanılan zil, lamba, televizyon gibi araçlardır. Bu cihazların düzgün ve güvenli çalışması elektrik tesisat hizmetlerine bağlıdır.

 

Elektrik Tesisat Şemaları

Bina elektrik tesisatı için tesisat şeması oluşturulmaktadır. Bununla birlikte elektrik tesisat işlemlerindeki fiyat tesisatta kullanılan malzemeye ve yapılacak olan alana göre değişmektedir.

  • Aydınlatma tesisatı
  • Floresan lamba döşenmesi
  • Merdiven otomatiği döşenmesi

Mersin Elektrikçi

Mersin elektrikçi ihtiyaç duyduğunuz elektriğe dair her alanda hizmet vermektedir. Farklı türlerdeki elektrik arızalarının tamirini kısa sürede ve yüksek kalitede yapmaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetler arasında, daire ve bina içi elektrik tesisatının döşenmesi, elektrikli şofben montajının yapılması, anahtar ve priz değiştirme, kapı zili montajının yapılması, aydınlatma ve otomasyon işlemleri, spot ve LED lamba montajı, TV kurulumu gibi birçok hizmet yer almaktadır. Sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, uzman ekibimizle tüm firmaların talep ve ihtiyaçlarına kısa sürede çözüm bulmaktayız.