❯ Anasayfa ❯ Tüm Firmalar

Mersin Su Tesisatçısı

Mersin Su Tesisatçısı

Mersin Su Tesisatçısı olarak hizmetinizdeyiz. mersin su tesisatçısı, mersin tesisatçı, su tesisatçısı mersin.

 ⏩ Firma Adı: ⏩ Mersin Su Tesisatçısı
 ⏩ Telefon: ⏩ –
  GSM: ⏩ –
 ⏩  Adres: ⏩ Merkez/Mersin
 ⏩ İnstagram: ⏩ Mersin Su Tesisatçısı
 ⏩ Facebook : ⏩ Mersin Su Tesisatçısı


Çalışma Saatleri;
 Pazartesi-Cumartesi: 09:00 – 20:00 (Açık)
Pazar: Kapalı

  • mersin su tesisatçısı,
  • mersin tesisatçı,
  • su tesisatçısı mersin

Mersin Su Tesisatçısı

Su tesisatı döşenecek her türlü alanda keşif yapan, borular döşeyen, döşenmiş olan tesisata ürün monte eden, kurulan sistem ve ürünleri test ve kontrol edip devreye sokan Mersin su tesisatçısı deneyimli ekibiyle hizmet vermektedir.

Su tesisatı, bireylerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için şehir şebeke hatlarından binalara giriş yapan suyun borular ve gerekli ekipmanlar aracılığıyla yapılara dağıtılmasıdır. Su tesisatında önemli olan ilk yapım aşaması ve sonrasında su tesisatı sistemini dış etkenlerden gelebilecek her türlü zarara karşı korumaktır.

Mersin Su Tesisatçısının Verdiği Hizmetler

Su tesisatçısı öncelikle var olan sorunun tespit edip sonrasında hiçbir alana zarar vermeden sorunu çözmektedir. Örneğin, su sızıntısı tespit ederse öncelikle ölçüm cihazı ile sızıntının kaynağını bulur. Daha sonra sadece orayı delip sızıntı olan yeri kontrol eder ve mevcut sorunun onarımını kırıp dökmeden gerçekleştirir.

Tesisatçıların yaptığı işler; kaçak su tespiti, su tesisatı değişimi, su tesisatını onarma, tıkanmış olan lavaboları açma, tıkalı tuvalet açma, tıkalı pimaş açma, tıkalı gider açma, tıkalı kanalizasyon açma, petek temizliği yapma, klozet ve lavabo yenileme şeklinde listelenebilir. Yeni bir binanın temiz ve pis su tesisatı da tarafımızca gerçekleştirilir.

Sıhhi tesisat alanında hizmet veren Mersin su tesisatçısı, su kullanımının olduğu bütün alanlarda bakım, onarım ve yapım işlerini üstlenir. Pis su, temiz su, kalorifer hattındaki su kaçaklarını cihazlarla %100 noktasal olarak tespit ediyoruz. Kameralı su kaçağı tespit cihazları ile kırmadan su kaçağı tespiti yapmaktayız.

Sıhhi Tesisatta Yaşanabilecek Problemler Nelerdir?

Mersin su tesisatçısı, sıhhi tesisat problemleri ile ilgili çözüm önerileri sunmaktadır. Temiz su borularında yaşanan tıkanma ya da su kaçaklarında cihazla tespit yapılarak söz konusu arıza kısa sürede giderilmektedir. Zamanla eskiyen borular yeni borularla değiştirilebileceği gibi tüm tesisatın yenilenmesi de gerekebilmektedir.

Lavabo ya da duş bataryalarının montaj ve değişimi de firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Yapılan tüm işlemlerin, işlem türüne göre değişmekle beraber bir garanti süresi bulunmaktadır. Firmamızın hizmetlerinden faydalanmak ve su konusunda yaşadığınız mağduriyeti kısa sürede gidermek için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.