Yalova Hurdacı | İşyeri Firma Rehberi

Yalova Hurdacı

Yalova Hurdacı olarak hizmetinizdeyiz.

  Firma Adı: Yalova Hurdacı
  Telefon:
  GSM:
   Adres: Merkez/Yalova
  İnstagram: Yalova Hurdacı
  Facebook : Yalova HurdacıRESİM GALERİSİ


TANITIM VİDEOSU


 


Çalışma Saatleri;
 Pazartesi-Cumartesi: 09:00 – 20:00 (Açık)
Pazar: Kapalı
  • Yalova Hurdacı
  • Yalova Hurdacılar
  • Yalova Hurdacı telefonları


Yalova Hurdacı

Yalova hurdacı firması olarak geri dönüşüm fabrikaları için ham madde tedarik ederek sektörde hurdacılık hizmeti sunmaktayız.

Geri dönüşüm fabrikaları için ham madde elde toplayarak Yalova hurdacı firması olarak hizmet vermekteyiz. Yalova’da hurda, krom, demir, kablo, sarı, çinko, alüminyum, kurşun hurdası vb. hurda alımını yapıyoruz. Hurdacı ekiplerimiz söküm ve yıkım hurdacılık hizmeti de sunmaktadır. Risk grubunda yer alan binaların yıkımı ve sökümü yapılmaktadır. Firmamız uzman işçiliği ile temiz bir iş çıkartmaktadır.

Yalova hurdacılık konusunda en gelişmiş şehirlerden biridir. Yalova hurdacısı olarak uygun fiyatlarda doğru tartım yaparak peşin ödeme yapan öncü bir firmayız. Firmamız Hurdacılar Birliği olarak sektörde tüm deneyime sahip lider bir firmadır. Aynı zamanda ikinci el malzemelerin satın alımını da yapmaktayız.

Yalova’da En Yakın Hurdacı!

Yalova da geniş kapsamlı hizmetlerimiz ile sizlere hizmet sunuyoruz. Elinizde olan hurda malzemeleri nakit paraya dönüştürmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız sizlere 7/24 hurda fiyat bilgisi ve exper hizmeti sunmaktadır. Eğer keşif için hizmet almak istiyorsanız belirtmenizi rica ederiz. Firmamız tarafından sizlere hurdanın cinsi, ağırlığı ve hurdanın çokluğuna bağlı olarak personellerimizi ve araçlarımızı göndermekteyiz.

Siz değerli müşterilerimize en yakın hurdacılık hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. İmalat atığı olarak hurdaları en yüksek fiyat garantisi ile sizlere sunuyoruz. Yalova da güvenilir hurda ticaretinde ilk sırada yer alıyoruz. Firmamız sunduğu hizmetleri ile bugüne kadar hiçbir müşterisini mağdur etmedi. Tam tersine firmamız kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hurdacılık hizmetlerini sürdürmektedir.

Yalova hurdacılık olarak sizlere inşaat hurdası için uygun fiyat teklifi sunuyoruz. Firmamızdan hurda almak ya da satmak istiyorsanız 7/24 iletişim adreslerimiz bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere profesyonel ekibimiz ile hizmet sunmaktayız.

Bu site Serdal Ergül firması tarafından kurulmuştur. İşinizi büyütmek için web sitesine ihtiyacınız varsa, uygun fiyatlı web tasarım hizmetinden faydalanabilirsiniz.