Antakya Elektrikçi (Hatay)

Antakya Elektrikçi (Hatay)

Antakya Elektrikçi (Hatay) – Antakya (Hatay) Elektrikçi olarak hizmetinizdeyiz.

  • hatay elektrikçi
  • antakya elektrikçi
  • elektrikçi antakya
  • antakya elektrik tamircisi

Hatay Elektrikçi

Elektrikçi, evlerinizin ve işyerlerinin içine veya dışına elektrik tesisatını döşeyen, ısıtma, elektrikli aydınlatma ve haberleşme sisteminin montajı ve onarımını yapan kişilerdir. Elektrik tesisatçısı, umumi elektrik şebekesindeki hatları da döşemektedir. Hatay elektrikçi, elektrik abonelerine ait özel elektrik tesisatı işlemini gerçekleştirir. Kendisine verilmiş olan plan ve şemalara göre, elektrik kordonları ve kablolarını yerleştirir, bunların geçeceği yuvaları ve delikleri açar.

Hatay Elektrikçinin Verdiği Hizmetler Nelerdir ?

Bina elektrik tesisatı, apartman elektrik tesisatı, elektrik malzemesi, elektrikli kablo montajı, elektrik panosu, topraklama tesisatları, topraklama işlemleri, televizyon elektriği, çanak montajı, uydu montajı, uydu kurulumu, avize montajı, aplik kurulumu avize kurulumu, klima elektrik tesisatı, aydınlatma montajı, elektrik arızasıyla ilgili bakım onarım gibi işlerin kaliteli hizmetle verilmesi.

Elektrikçi arıyorsanız, klimanız çalışmıyorsa, internet kurulumu yapılacaksa, klima hattındaki problem, priz çalışmıyor veya priz yandı, sigorta attı, avize nasıl takılır diyorsanız. Profesyonel ve deneyimli teknik servis, uygun fiyat ile Hatay elektrikçi olarak 7/24 saat sizlere hizmet için çalışmaktayız. Örneğin:

Aydınlatma Sistemleri Kurulumu; bahçe aydınlatma, çatı aydınlatma, otopark aydınlatma, yazlık bahçe aydınlatma. fabrikanız, iş yeriniz, bina ve evinizdeki elektrikten tasarruf ederek günümüzdeki modern aydınlatmalar olan tasarruflu, şerit ve led ampullerle aydınlatın. Bu sizlerin elektrikten tasarruf yapmanıza ve fazla elektrik ücreti vermekten kurtulabilir. Kullanmış olduğumuz elektrik malzemeleri kaliteli ve garantilidir.

Yangın sistemleri kurulumu ve onarımı; yangın sitemleri kablolu kablosuz olarak sınıflara ayrılmaktadır. Yangın sistemleriyle gaz duman sensörlerinin devreye girmesinden itibaren hangi katta yangın tehlikesi olduğunu sizlere bildirir ve yangın alarm sirenleri hemen devreye girerek bütün elektrik sistemini kesip sadece aydınlatmaları açık bırakır bu da sizlere yönünüzü bulmanız için çalışır.

Alarm sistemleri; alarm sistemlerinde kimyasal alarm sistemleri, deprem uyarma alarm sistemleri, hırsız alarm sistemleri, duman sensör alarm sistemleri olarak birçok hizmetlerimiz bulunmaktadır. Günümüzde alarm sistemleriyle hırsızlık olaylarında hayatımızı kurtaran sistemlerdir. Sistemin uzman bir elektrikçi tarafından kurulması gerekir.

Elektrikçilerin Alması Gereken Önlemler

Hatay elektrikçi, işi yapan firmalar çalıştırdıkları kişilerin iş güvenlik ekipmanlarını sağlamakla sorumludurlar; iş kıyafetleri ve ekipmanları, kontrolu yapacak kişilerin dalgın olmamalı, yüksek gerilim işinde çalışanların Ekat belgesi gibi belgeleri bulunmalıdır. Elektrik panosunun içerisindeki kablolar karışık bir şekilde olmamalı ve başka bir elektrikçi geldiğinde projeye baktığında gerekli ekipmanlar yerinde bulması gerekir.

 

Hatay Elektrik

Elektrik tesisatları yaşam alanlarımızın olmazsa olmazı haline gelmiştir. Yaşam alanlarımızda ve çalışma hayatlarımızda bulunan birçok eşya, elektrikle hayatlarımızı kolaylaştırmaktadır. Hatay Elektrikçi olarak elektrik tesisatınızı kaliteli malzemeler ile döşüyoruz. Aydınlatma ekipmanları, prizler, elektrik devreleri ve daha fazlasını profesyonel bir şekilde, inşaat planına uygun olarak yerleştiriyoruz. Sabitlenmesi gereken elektrik tesisatlarını sabitliyoruz.

Yaptığımız işlemlerin kontrollerini yaptıktan sonra teslim ediyoruz. Firmamız, bulunduğunuz yerlerde oluşan elektrik arızalarının tespiti ve onarılması için de hizmet vermektedir. Gelişmiş teknolojik ekipmanlarımız ile arızanın yerini tespit ediyoruz. Dayanıklı, kaliteli malzemeler kullanarak arızayı onarıyoruz. İlgilenilmesi gereken elektrik işlerinizi güvenli bir şekilde hallediyoruz. Tesisat, bakım, arıza için kullandığımız ürünler özenle araştırılarak, kalite ilkesiyle seçilmektedir.

Güvenilir Tesisat

Kalabalık aileler bir araya geldiklerinde, birçok elektrikli ürün aynı anda çalıştırılabilir. Bu da elektrik arızası yaşanmasına neden olabilir. Firmamız numaralarından bizi arayarak, arızanın bulunduğu adrese çağırabilirsiniz. 7/24 hizmet sunduğumuz için arızanız hemen giderilecektir ve aile toplantılarınız bölünmeyecektir. Bunun gibi arızaların yaşanması normaldir.

Bu ve daha birçok elektrik arızanızda bize ulaşabilirsiniz. Uzman firmamız, her türlü elektrik problemine karşı hazırlıklıdır. Hatay Elektrikçi firmamız arızalarınızı çözebilmek için sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Yeni yapılan binalara elektrik tesisatı döşeme ve sabitleme hizmeti vermekteyiz. Elektrik kaçakları ve doğal afet tehlikelerine karşı topraklama yapmaktayız.

Ekonomik Elektrikçi

Elektriğin, her alanda çok fazla kullanılmasına karşılık, arızalar yaşanması olasıdır. Firma olarak, binalara döşediğimiz elektrik tesisatı ile arızaların önüne geçmeye çalışırız. Böylece uzun yıllar sorun yaşamadan elektrik tesisatınızı kullanabilirsiniz. Her arıza ve ihtiyaç olunan malzemeye göre fiyatlarımız değişmektedir. Müşteri memnuniyetimiz için fiyatlarımız piyasa dengesindedir, bütçenizi sarsmayacaktır. Kaliteli ve dayanıklı malzemeler ile en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Fiyat ve hizmet bilgisi alabilmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.