❯ Anasayfa ❯ Tüm Firmalar

Antakya Su Tesisatçısı (Hatay)

Antakya Su Tesisatçısı (Hatay)

Antakya Su Tesisatçısı (Hatay) – Antakya (Hatay) Su Tesisatçısı olarak hizmetinizdeyiz.

 ⏩ Firma Adı: ⏩ Antakya (Hatay) Su Tesisatçısı
 ⏩ Telefon: ⏩ –
  GSM: ⏩ –
 ⏩  Adres: ⏩ Merkez/Antakya (Hatay)
 ⏩ İnstagram: ⏩ Antakya (Hatay) Su Tesisatçısı
 ⏩ Facebook : ⏩ Antakya (Hatay) Su Tesisatçısı


Çalışma Saatleri;
 Pazartesi-Cumartesi: 09:00 – 20:00 (Açık)
Pazar: Kapalı

  • antakya su tesisatçısı
  • su tesisatçısı antakya
  • antakya su tesisatçıları

Hatay Su Tesisatçısı

İşyerlerinizde, evlerinizde ve inşaatların suyla ilgili tüm ihtiyaçlarını su tesisatı ile giderilmektedir. Örneğin, banyo yaparken kullandığınız musluk suyu su temiz su tesisatı ile sağlanırken banyo yaptığınız sırada kullandığınız su pis su tesisatı ile dışarıya iletilir. Hatay su tesisatçısı olarak su tesisatı konusunda yaşadığınız tüm sorunlarda sizlere hizmet vermekteyiz.

Su Tesisatında Ortaya Çıkabilecek Arızalar Nelerdir?

Su tesisatında kullanılan boruların belli bir ömrü vardır. Zaman geçtikçe bu borular çürümeye başlar ve tesisatı kaldıramayacak hale gelir. Bu deformenin sonucunda su tesisatın da çatlaklar ve sızıntılar olabilir, sızıntılar giderek arttığında ise binalara zarar vermektedir.

Malzeme hataları; tesisat sistemlerinde birçok malzeme kullanılmaktadır ve bütün malzemelerin farklı özellikleri bulunmaktadır. Demir içeriği bakımından zengin bir boru darbelere daha dayanıklıdır, plastik içerikli olan bir malzeme aynı dayanıklılığı göstermemektedir.

Üretim hataları; su tesisatında sorun yaşadığınızda bunun nedeni tesisat sisteminizde kullanılan hatalı parçalar olabilir.

Kireçlenme; kirecin miktarı ne kadar çok olursa su borularına verdiği zarar da aynı oranda artış gösterir. Zamanla kireç ile kaplanmış olan borular sadece su tesisatına zarar vermez, basınçlı suyla çalışan beyaz eşyalarınızda da ciddi arızalar oluşturur. Hatay su tesisatçısı, evinizde tesisat ile ilgili yaşayabileceğiniz bütün problemlerin kısa sürede çözer ve profesyonel hizmet sunar.

Su Tesisatçısının Verdiği Hizmetler Nelerdir?

Su tesisatçıları evlerinizde yaşadığınız tesisat problemleri için çözümler üretse de bunun yanı sıra bir takım profesyonel hizmetleri yardım olarak sunar bu hizmetler şunlardır:

Tıkanıklık Açma; banyo, tuvalet ve mutfak giderlerinde oluşabilecek tıkanıklıkları başka bir yere zarar vermeden çözer, bu konuyla ilgili sizi bilgilendirir ve sorunun tekrar olmaması için pratik bilgiler verir. Kırmadan tıkanıklık sorunu çözerek evinizde tek bir toz tanesi oluşmaz.

Tesisat Tamirleri; Hatay su tesisatçısı, tesisatla ilgili çatlaklar, boru kırılmaları ya da eskimiş olmasından dolayı ihtiyaç duyulan boru değişimlerinde de sizlere hizmet vermektedir.

Su tesisatınız için gerekli olan tüm işlemleri yerine getiren firmamıza web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.