Antakya (Hatay) Temizlik Şirketi | İşyeri Firma Rehberi

İŞYERİ FİRMA REHBERİ

İşyeri Firma Rehberi sitemiz firmalar, şirketler, kobiler ve esnaflar için hazırlanmış profesyonel bir rehber sitedir.

Antakya Temizlik Şirketi (Hatay)

Antakya Temizlik Şirketi (Hatay) – Antakya (Hatay) Temizlik Şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

temizlik firmaları_960x630-min

  Firma Adı: Antakya (Hatay) Temizlik Şirketi
  Telefon:
  GSM:
   Adres: Merkez/Antakya (Hatay)
  İnstagram: Antakya (Hatay) Temizlik Şirketi
  Facebook : Antakya (Hatay) Temizlik Şirketi


Çalışma Saatleri;
 Pazartesi-Cumartesi: 09:00 – 20:00 (Açık)
Pazar: Kapalı

  • antakya temizlik şirketi
  • hatay temizlik şirketi
  • temizlik şirketi antakya
  • antakya temizlik şirketi fiyatları
  • hatay antakya temizlik şirketleri

Resim Galerisi

Tanıtım Videosu


HATAY (ANTAKYA) TEMİZLİK ŞİRKETİ

Uzun yıllardır hizmet vermekte olduğumuz Hatay temizlik şirketi geçen süre zarfı boyunca kendini geliştirmekte ve daha fazla yerlere ulaşabilmektedir. İlk kurulan yıldan bu yana en önem verdiğimiz şey müşterilerimizin bize duyduğu güven olmaktadır.  İlk senemizden bu yana müşterilerimizin güvenini hiç kaybetmemekte hatta aramıza yeni katılan müşterilerimiz sayesinde de bize güven duyan müşteri sayımız artmamaktadır. Yöneticisinden şirketimizde bulunan çaycımıza kadar hepsi uzun yıllardır bizle beraber çalışmaktadır. Hatay temizlik firması olarak firmamızı büyütmekte daha fazla insana ulaşmaktayız. Sizin olduğunuz her yerde bizde bulunmakta ve oranın temizliğini üstlenmekteyiz.

Müşteriler bizimle nasıl iletişim kurmaktadır?

Firmamıza ulaşmak istediğiniz her an bize ulaşabilmekte ve 7/24 telefonlara cevap verebilmekteyiz. Yaşadığınız herhangi bir sıkıntıyı firmamıza bildirebilirsiniz bizde gereken önemi gösterip yaşadığınız sıkıntıyı çözmek için çalışırız. Olumlu veya olumsuz bir görüş bildirmek için veya aklınıza takılan soruları sormak, herhangi bir hizmet için bilgi almak için bizi arayabilir ve iletişim kurabilirsiniz.

Hizmet ücretleri nasıldır?

Hatay temizlik firması olarak öncelik gösterdiğimiz şeyin müşterilerimizin bize duyduğu güven olduğunu belirtmiştik. Bu yüzden bizim için ücretler çok önem arz etmemektedir. Yaptığımızın hizmeti en iyi ve en sıkıntısız şekilde yapmak istediğimiz için ve öyle de yaptığımız için müşterilerimiz bize gereken ücreti vermekte sıkıntı duymamaktadır. Aynı zamanda hiçbir müşterimizi zor durumda bırakmak istemediğimiz için ücret konusunda gereken kolaylıkları sağlamaktan kaçınmayıp müşterimize yardım etmekteyiz.

Herkes bizimle çalışabilir mi?

Yıllardır bizle çalışan personellerimiz olduğu gibi yeni katılan personellerimiz de olmaktadır. Yeni personel seçerken o kişinin güvenilirliği, tecrübesi, dinamikliği tarafımızca incelenmekte ve firmamıza uygun olup olmadığına bakılmaktadır. Müşterilerimiz tarafından bir sıkıntı olmaması için personel seçerken de gereken öz veriyi göstermekteyiz.

Bu site Serdal Ergül firması tarafından kurulmuştur. İşinizi büyütmek için web sitesine ihtiyacınız varsa, uygun fiyatlı web tasarım hizmetinden faydalanabilirsiniz.