Aydın Hurdacı - Hurdacı Merkez Aydın | İşyeri Firma Rehberi

İŞYERİ FİRMA REHBERİ

İşyeri Firma Rehberi sitemiz firmalar, şirketler, kobiler ve esnaflar için hazırlanmış profesyonel bir rehber sitedir.

Aydın Hurdacı

Aydın Hurdacı olarak hizmetinizdeyiz. aydın hurdacı, hurdacı aydın, aydın hurda fiyatları, aydın hurdacılar, aydın hurdacılar sitesi.

  Firma Adı: Aydın Hurdacı
  Telefon:
  GSM:
   Adres: Merkez/Aydın
  İnstagram: Aydın Hurdacı
  Facebook : Aydın Hurdacı

 

 RESİM GALERİSİ


TANITIM VİDEOSU


 


Çalışma Saatleri;
 Pazartesi-Cumartesi: 09:00 – 20:00 (Açık)
Pazar: Kapalı
 • aydın hurdacı
 • hurdacı aydın
 • aydın hurda fiyatları
 • aydın hurdacılar
 • aydın hurdacılar sitesi


Aydın Hurdacı

Aydın Hurdacı – Aydın ili ve ilçelerine sorunsuz hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Hizmetlerimizin her daim arkasındayız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hurdacılık ihtiyaçlarınıza çözüm ortağı olmaktayız. Aydın hurdacı olarak demirden alüminyuma bütün değerli hurdaların alım satım işlemeleri gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız hurdacılık hizmetlerimizden daha kolay yararlanmanız için müşterilerimize birçok avantaj sunmaktadır. İşte bu avantajlardan bazıları;

 • 7/24 İletişim

Firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz. İşinde uzman ve hevesli çalışanlarımızdan hurdacılık hizmetlerimiz hakkında kolayca bilgi alabilirsiniz. Fiyat ve nakliye gibi merak edilen konularda da sorular sorabilirsiniz.

 • Tamamı Nakit Ödeme

Hurdalarınızı firmamıza kolayca satabilirsiniz. Hurda alım işlemlerinde daha hızlı ve güvenli hizmet vermek adına hurdalarınızı değerinin tamamını nakit olarak yapmaktayız. Bu sayede firmamızla tereddüt etmeden çalışabilirsiniz.

 • Adresten Teslim Alma

Aydın hurdacı firmaları olarak hurdaların nakliye işlemeleri ile müşterilerimizi uğraştırmak istemiyoruz. Firmamız kendi özel araçları ve çalışanları ile adreslerinize geliyor. Sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan hurdalarınızı teslim alıyoruz.

 • Güncel Fiyatlandırma

Herkes hurdalarını değerinde satmak ister. Firmamız güveni ön planda tutarak hurdalarınızın değerini güncel metal borsası fiyatlarına göre belirlemektedir. Bu sayede tereddüt etmeden firmamız ile çalışabilir hurdalarınızı satarak para kazanabilirsiniz.

Aydın iline sorunsuz hurdacılık hizmet vermek için her gün kalitemize kalite katmaya çalışıyoruz. Kurulduğumuz ilk günden bugüne güven ve kaliteyi ön planda tutuyoruz. Demirden bakıra bütün hurdaların alım ve satımını firmamız üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Hurdaların geri dönüşüme kazandırılması hem ülke ekonomisi için oldukça önemli hem de çevre temizliği için çok gereklidir. Elinizde bulunan hurdaları satarak para kazanmanın yanında çevreye de faydalı olabilirsiniz.

Aydın Hurdacı Hizmetinizde

 • Demir Hurdaları

Aydın Hurdacı – Elinizde bulunan demir hurdalarını güncel fiyatına firmamıza satabilirsiniz. Demir birçok sektörde kullanıldığı için geri dönüşüme kazandırılması oldukça önemlidir. Sizlerde demir hurdaların alım satımını Aydın hurdacı firmamız üzerinden yapabilirsiniz.

 • Bakır Hurdaları

Bakır metali oldukça talep gören değerli bir metaldir. Sizlerde elinizde bulunan bakırları bizlere satabilir karşılığında nakit para kazanabilirsiniz.

 • Alüminyum Hurdaları

Alüminyum oldukça değerli bir metaldir. Hurda halindeki alüminyumlar tekrar tekrar kullanılabilir. Bu yüzden geri dönüşüme kazandırılması ülke ekonomisi için oldukça faydalı olacaktır.

Bu site Serdal Ergül firması tarafından kurulmuştur. İşinizi büyütmek için web sitesine ihtiyacınız varsa, uygun fiyatlı web tasarım hizmetinden faydalanabilirsiniz.