Bilecik Hurdacı - Hurda Alımı | İşyeri Firma Rehberi

İŞYERİ FİRMA REHBERİ

İşyeri Firma Rehberi sitemiz firmalar, şirketler, kobiler ve esnaflar için hazırlanmış profesyonel bir rehber sitedir.

Bilecik Hurdacı

Bilecik Hurdacı olarak hizmetinizdeyiz.

  Firma Adı: Bilecik Hurdacı
  Telefon:
  GSM:
   Adres: Merkez/Bilecik
  İnstagram: Bilecik Hurdacı
  Facebook : Bilecik HurdacıRESİM GALERİSİ


TANITIM VİDEOSU


 


Çalışma Saatleri;
 Pazartesi-Cumartesi: 09:00 – 20:00 (Açık)
Pazar: Kapalı
  • Bilecik Hurdacı


Bilecik Hurdacı

Bilecik hurdacı hizmeti konusuna bilgi almak istediğinizde uzmanlarımıza yardım alabilir, hızlı çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bilecik hurdacı ekibimiz, kısa sürede size destek olacak ekipmanlarıyla Bilecik’teki adreslerinize ulaşıyor. Güvenle tercih edeceğiniz bu hizmetimizde değerli hurdalar ve pert olmuş araçları kullanarak değerlendirebilirsiniz. Çok sayıda hurdaya çıkan ürünün kullanılmasıyla birlikte geri dönüştürülen eşyalar doğaya katkıda bulunmaktadır. Bu şekilde destek alacağınız hizmetlerimizle aradığınızı kısa sürede bulacağınız alternatiflere ulaşabilirsiniz. Hurdaya çıkan birçok eşyanın ortadan kaldırılmasını sağlayan hizmetimiz bu ürünleri ayrıştırma merkezlerine iletmektedir.

Neler Hurda Olacak?

Metal hurdaların değerli olduğu bilinirken hurdalar sadece metal ürünler değildir. Bilecik hurda alanlar olarak kağıt, kitap ya da herhangi bir kutu çeşidi olabilir. Özellikle geri dönüşüme uygun kablolar, eski beyaz eşyalar, oluklu kutular, alüminyum, kurşun, çelik ya da pirinç kablolar, eğer kaybı yaşamadan geri dönüşüme dahil oluyor. Matbaa atıkları,  plastikler, kırpık kumaş ve süngerler hurda olarak kullanılabilir. Çok sayıda ürünün çöpe atılmak yerine hurdaya satılması size de kazançlı bir şekilde dönüş yaratabilir. Bilecik’in tüm ilçe ve köylerine servisimiz mevcut olduğu için güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Her türlü hurdanız değerinde alınır.

Hurdalarınız Nakit Alınır

Nakde çevirebileceğiniz birçok ürün gibi hurda olan ürünler de kullanışlı bir şekilde tercih edilebilir. Hurdacılar Bilecik ilinde değerinde alıp geri dönüşüme katacağı her türlü üründen kurtulmanızı sağlıyor. Elinizdeki birçok ürünü nakde çevirebileceğiniz bu hizmetimizle memnun kalacağınız bir kazanç elde edebilirsiniz. Bu yüzden elindeki ürünleri çöpe atmadan kullanabileceğiniz bu alternatiflerle az da olsa bir gelir elde edebilirsiniz. Özellikle metal özellikleri bulunan hurdaları değerinde alarak sizi büyük bir yükten kurtarıyoruz. Bilgi almak ve hemen bize ulaşmak için WhatsApp hattımızdan ulaşmayı deneyebilirsiniz.

Bu site Serdal Ergül firması tarafından kurulmuştur. İşinizi büyütmek için web sitesine ihtiyacınız varsa, uygun fiyatlı web tasarım hizmetinden faydalanabilirsiniz.