Denizli Hurdacı | İşyeri Firma Rehberi

Denizli Hurdacı

Denizli Hurdacı olarak hizmetinizdeyiz.

  Firma Adı: Denizli Hurdacı
  Telefon:
  GSM:
   Adres: Merkez/Denizli
  İnstagram: Denizli Hurdacı
  Facebook : Denizli HurdacıRESİM GALERİSİ


TANITIM VİDEOSU


 


Çalışma Saatleri;
 Pazartesi-Cumartesi: 09:00 – 20:00 (Açık)
Pazar: Kapalı
  • Denizli Hurdacı
  • Denizli Hurdacılar
  • Denizli Hurdacılar numarası


Denizli Hurdacı

Kullanılmayan hurda ürünler hem kişilere büyük yük olmaktadır. Hem de çevreye zararı olur. Dolayısı ile siz de artık kullanmadığınız ve atmak istediğiniz ürünleri çöpe atmak ya da saklamak yerine Denizli Hurdacı firmamıza satabilirsiniz. Sizler için her türlü atıl durumdaki ürünleri yüksek fiyattan almaktayız. Özellikle kablo, buzdolabı, klima ve diğer atık ürünlerinizi hızlı bir şekilde sizden almaktayız. İlk olarak satmak istediğiniz hurdaları tespit ediyor ve daha sonra bu hurdalar için sizlere fiyat çıkarıyoruz. Uygun gördüğünüz takdirde ise hemen hurda atıklarınızı alıyoruz. Hal böyle olunca hem çevre temizliğine katkıda bulunmaktayız hem de sizin elinizde boş bekleyen ürünlerinizi alıyoruz.

Evlerinizde, inşat alanlarınızda veya şantiye gibi alanlarda biriken kabloları, metal atıkları ve demir gibi atıkları sizlerden almaktayız. Üstelik diğer firmalara göre daha fazla ücret ödemesi yapmaktayız. Hal böyle oluca artık kullanmadığınız ve atmak istediğiniz tüm hurdalarınızı satıp kolayca para kazanabilirsiniz.

Denizli Hurdacı, tüm hurdalarınızı değerinde ücret belirleyip, sizden satın almaktadır. Özellikle çevreye zarar verecek veya depolama gibi alanlarınıza fazla yük olacak tüm ürünlerinizi firmamıza satarak para kazanabilirsiniz.

Eskiyen Beyaz Eşyalarınızı Çöpe Atmayın

Bilindiği üzere her geçen gün evlerde ve iş yerlerinde kullanılan beyaz eşyaların yeni marka ve modelleri çıkmaktadır. Bu nedenle eskiyen beyaz eşyalarınızın yerine yenilerini aldığınızda eski beyaz eşyalar size bir yük olacaktır. Bunları çöpe atmak ya da saklamak yerine Denizli Hurdacı firmamıza satabilirsiniz. Sizler için en yüksek fiyatlardan hurda alımları yapmaktayız. Kombi, klima, buzdolabı veya diğer makinelerinizi kapınıza kadar gelerek, teslim alıyoruz. Ayrıca sizler için belirlediğimiz fiyatlar da oldukça yüksek olduğu için eskiyen tüm eşyalarınızdan fazlası ile kar elde etmeniz de mümkün olacaktır.

Bu site Serdal Ergül firması tarafından kurulmuştur. İşinizi büyütmek için web sitesine ihtiyacınız varsa, uygun fiyatlı web tasarım hizmetinden faydalanabilirsiniz.