❯ Anasayfa ❯ Tüm Firmalar

Denizli Su Tesisatçısı

Denizli Su Tesisatçısı

Denizli Su Tesisatçısı olarak hizmetinizdeyiz. Denizli Tesisatçı – Denizli Su Tesisatçıları.

Denizli Su Tesisatçısı
Denizli Su Tesisatçısı
 ⏩ Firma Adı: ⏩ Denizli Su Tesisatçısı
 ⏩ Telefon: ⏩ –
  GSM: ⏩ –
 ⏩  Adres: ⏩ Merkez/Denizli
 ⏩ İnstagram: ⏩ Denizli Su Tesisatçısı
 ⏩ Facebook : ⏩ Denizli Su Tesisatçısı


Çalışma Saatleri;
 Pazartesi-Cumartesi: 09:00 – 20:00 (Açık)
Pazar: Kapalı
  • Denizli Su Tesisatçısı
  • Denizli Tesisatçı
  • Denizli Su Tesisatçıları

Denizli Su Tesisatçısı

Denizli de en çok tercih edilen firmalardan biri de firmamızdır. Sizler için Denizli Su Tesisatçısı  olarak su kaçaklarınızı duvar kırmadan buluyoruz. Bilindiği üzere su kaçağı yaşanan bölgedeki en büyük sorunların başında, duvar kırma veya zemin kırma işlemi gelir. Ama firmamız sizlere hizmet verirken kesinlikle duvar veya zemin kırma gibi zor işlemler yapmaz.

Çünkü firmamızda hassas dinleme cihazları mevcuttur. Duvarın dışından veya zeminden bu cihazlar ile dinleme yapmaktayız. Bu sayede nokta atışı ile kaçağın yaşandığı alan tam olarak bulunuyor. Sadece su kaçağı olan bölge çok az bir şekilde kırılıp, su kaçağı tamiri yapılır. Yani bu sayede evlerde ya da diğer yaşam alanlarında maloz yığınları da ortaya çıkmamaktadır.  Ayrıca duvar kırmadan işlem yaptığımız için sizlere, tadilat ve boya gibi ekstra masraflar çıkmayacaktır.

Atık Su Gider Tesisatçısı

Atık su gider borularında yaşanan su kaçakları belli bir süre sonra duvarda ve zemin gibi alanlarda çürümeye, rutubet ve nem gibi durumlara neden olur. Ayrıca atık su gider borularında yaşanan kırılma ya da çatlak gibi durumlar, koku ve bakteri gibi kötü durumlar da sıklıkla görülmektedir. Hal böyle olunca insan sağlığı da olumsuz etkilenmektedir. Eğer atık su gider borularınızda bir problem varsa hemen Denizli Su Tesisatçısı firmamızdan destek alabilirsiniz.

Tıpkı temiz su borularında olduğu gibi atık su gider boruları için de kesinlikle duvar ve zemin kırma işlemleri yapmıyoruz. Duvarların için gösteren termal kameralar ile ve hassas dinleme cihazları ile sorunlu olan bölgeyi bulup, hemen tadilat işlemlerine başlıyoruz. Bu gibi durumlarda sadece bir veya iki fayans gibi küçük alanları kırıp, boru değişimleri yapmaktayız.  Denizli Su Tesisatçısı firmamız bünyesinde güler yüzlü ekip arkadaşlarımız ile sizlere destek olmaktayız.