Düzce Temizlik Şirketi | İşyeri Firma Rehberi

İŞYERİ FİRMA REHBERİ

İşyeri Firma Rehberi sitemiz firmalar, şirketler, kobiler ve esnaflar için hazırlanmış profesyonel bir rehber sitedir.

Düzce Temizlik Şirketi

temizlik firmaları_960x630-min

  Firma Adı: Düzce Temizlik Şirketi
  Telefon:
  GSM:
   Adres: Merkez/Düzce
  İnstagram: Düzce Temizlik Şirketi
  Facebook : Düzce Temizlik Şirketi


Çalışma Saatleri;
 Pazartesi-Cumartesi: 09:00 – 20:00 (Açık)
Pazar: Kapalı
  • Düzce Temizlik
  • Düzce Temizlik Şirketi
  • Düzce Temizlik Şirketleri

Resim Galerisi

Tanıtım Videosu


 DÜZCE TEMİZLİK ŞİRKETİ

Düzce halkı olarak küçük bir şehirde yaşadığımız için iç içe bir hayat sürdürmekteyiz bu yüzden de bu iç içe sürdürülen bu yaşantımızda temizlik bir hayli önemli oluyor bu görevi de Düzce temizlik şirketi olarak biz üstlenmekteyiz. Bu konuda da gereken her şeyi göz önüne alarak hareket etmekteyiz. Büyük bir özveri ile işimizi sürdürmekteyiz. Düzce temizlik firması olarak tüm çalışanlarımız dinamiktir. Şirketimizde dinamiğe ve güvenilirliğe çok önem vermekteyiz. Gerek çalışan işçilerimiz gerek de yöneticilerimiz olsun hepsi özenle ve dikkatle seçilmiş kişilerdir. Müşterilerimiz çalışanlar konusunda bir sıkıntı yaşamamaktadırlar. Bu sıcak ve küçük bir şehirde tüm düzce halkı olarak aile gibiyiz bu yüzdendir ki ailemize gösterdiğimiz tüm ilgi ve alakayı müşterilerimize de göstermekteyiz.

Müşterilerimiz neden bu kadar memnun?

Bunun cevabını kısaca verebilsek de aslında bu cevabın altında seneler yatmaktadır. Bu yüzden de kısaca cevap vermek yerine geçmişimizden bahsetmek isterim. Biz bu memnuniyeti oluşturabilmek için Düzce temizlik şirketi olarak yıllardır çalışmaktayız. Müşterilerden aldığımız geri dönüşler ile şirketimize yön vermekteyiz yani şirketimizin gelişmesinde bizim olduğumuz kadar müşterilerimizin de eli değmektedir çünkü bizim esas konu aldığımız müşteri memnuniyetidir. Sizlerin geri dönüşlerinize göre de biz bu şirketi büyüttük bu yüzdendir ki şirketimiz bu memnuniyeti sağlamıştır.

Nelere dikkat ediyoruz?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi düzce küçük bir il olmasından kaynaklı insanlar iç içedir. Bu yüzden de birinin evinde, işinde veya yaşantısını sürdürdüğü herhangi bir yerde olan pislik, hastalık tüm ile kolaylıkla yayılmaktadır. Bizde bunu önlemek adına temizliğe gerekenden de fazla önemi vermekteyiz. Halkımızın sağlığına dikkat etmekteyiz. Biz halkımızın sağlığına gereken önemi verdiğimiz için insanın olduğu her yerde temizliğimizi yapıyoruz ve bunun sayesinde güzel geri dönüşler alıyoruz.

Bu site Serdal Ergül firması tarafından kurulmuştur. İşinizi büyütmek için web sitesine ihtiyacınız varsa, uygun fiyatlı web tasarım hizmetinden faydalanabilirsiniz.