Edirne Hurdacı | İşyeri Firma Rehberi

Edirne Hurdacı – Hurda Fiyatları

Edirne Hurdacı olarak hizmetinizdeyiz. Edirne Hurda – Edirne Hurdacı telefonları.

Edirne Hurdacı - Hurda Fiyatları
Edirne Hurdacı – Hurda Fiyatları
  Firma Adı: Edirne Hurdacı
  Telefon:
  GSM:
   Adres: Merkez/Edirne
  İnstagram: Edirne Hurdacı
  Facebook : Edirne HurdacıRESİM GALERİSİ


TANITIM VİDEOSU


 


Çalışma Saatleri;
 Pazartesi-Cumartesi: 09:00 – 20:00 (Açık)
Pazar: Kapalı
  • Edirne Hurdacı
  • Edirne Hurda
  • Edirne Hurdacı telefonları


Edirne Hurdacı

Ülkemiz eskiye oranla her konuda daha bilinçli bir hale gelmiştir. Özellikle geri dönüşüm konularında eskiye oranla artık daha bilinçli bir şekilde hareket etmektedir. Çünkü çevreye bırakılan her hurda ve atık malzeme ilerleyen dönemlerde ülkemizin en büyük sorunları haline gelecektir. Eğer elinizde artık kullanmadığınız eşyalar varsa bunları çevreye atmak yerine satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Sizler için elinizde tutuğunuz ve artık hiçbir şekilde işinize yaramayacak olan tüm hurdalarınızı satın alıyoruz.

Hal böyle olunca kullanmadığınız eşyaları depolamak yerine bize satabilir ve kendiniz için gelir elde edebilirsiniz. Edirne Hurdacı olarak demir parçalarını, metal parçaları ve plastik gibi atıkları sizlerden para karşılığında alıyoruz. Bunun için kesinlikle bir miktar sınırlamamız da yoktur. Yani elinizde ne kadar hurda varsa az ya da çok olacak şekilde sınırlama yapmadan firmamıza satabilirsiniz.

Edirne Hurdacı Hizmeti

Edirne’de inşat sektörü her geçen gün artmaktadır. Özellikle ömrünü tamamlamış olan binalar, yıkılarak yerine yenileri yapılmaktadır. Yıkılan binalardan kablo ve çeşitli demir malzemeleri çok fazla çıkar. Bu malzemeleri kendiniz için yük etmenize gerek yoktur. Edirne Hurdacı firmamızı arayarak, sizler için gelip, kablo ve demir parçalarınızı yerinden almaktayız. Üstelik aldığımız tüm hurdalar için yüksek miktarda fiyat vermekteyiz. Hal böyle olunca siz de elinizdeki hurdaları satarak ciddi anlamda paralar kazanabilirsiniz.

İnşattan çıkan demir ve kablolara ek olarak, market, avm ve diğer fabrika gibi alanlardan da çok fazla hurdalar çıkmaktadır. Bu hurdaları atmakla veya saklamakla vakit ve enerji kaybetmeden bize satışını yaparak belli miktarlarda gelirler elde edebilirsiniz.

Öte yandan evlerde de pek çok hurda malzemeleri bulunur. Özellikle eskiyen televizyonlar, buz dolapları ve diğer teknolojik ürünleriniz eskidiğinde, siz de bunları saklamak yerine satabilirsiniz.

Bu site Serdal Ergül firması tarafından kurulmuştur. İşinizi büyütmek için web sitesine ihtiyacınız varsa, uygun fiyatlı web tasarım hizmetinden faydalanabilirsiniz.