❯ Anasayfa ❯ Tüm Firmalar

Edirne Su Tesisatçısı – 7/24 Tesisatçı

Edirne Su Tesisatçısı

Edirne Su Tesisatçısı olarak hizmetinizdeyiz. Edirne Tesisatçı – Edirne Su Tesisatçıları.

Edirne Su Tesisatçısı
Edirne Su Tesisatçısı
 ⏩ Firma Adı: ⏩ Edirne Su Tesisatçısı
 ⏩ Telefon: ⏩ –
  GSM: ⏩ –
 ⏩  Adres: ⏩ Merkez/Edirne
 ⏩ İnstagram: ⏩ Edirne Su Tesisatçısı
 ⏩ Facebook : ⏩ Edirne Su Tesisatçısı


Çalışma Saatleri;
 Pazartesi-Cumartesi: 09:00 – 20:00 (Açık)
Pazar: Kapalı
  • Edirne Su Tesisatçısı
  • Edirne Tesisatçı
  • Edirne Su Tesisatçıları

Edirne Su Tesisatçısı

Edirne Su Tesisatçısı – Yeni binalarda su tesisatı ne kadar sağlam yapılırsa, o kadar uzun ömürlü ve dayanıklı bir şekilde kullanılabilecektir. Ama hem dış hava koşulları hem de malzeme ve kalitesiz işçilikler nedeni ile su tesisatında bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Özellikle kış mevsimlerinde su boruların donaması nedeniyle ve yine aniden donan suların çözmesi ile beraber, borulardaki su basıncı artar.

Edirne Tesisatçı

Bu da borularda çatlamalara ve kırılmalara neden olur. Ama duvar içinde yer alan su  tesisatlarında boru kırılmaları ve çatlamaları dışarıdan bakınca anlaşılmaz. Fakat her zamankinden daha fazla su faturası geliyorsa ve duvarlarda nem gibi problemler ortaya çıkıyorsa büyük ihtimalle borularda çatlama veya kırılma gibi durumlar söz konudur. Su tesisatında oluşan hasarları kendi başınıza gidermeniz nerede ise imkansızdır. Çünkü sorun olan bölgenin tam yeri tespit edilemez. Ama Edirne Su Tesisatçısı firması olarak, su kaçağı yaşanan bölgeleri net bir şekilde tespit ediyoruz.

Edirne Su Tesisatçısı Hizmeti

Su kaçağı olan bölgeyi bulmak için duvar kırma işlemleri yapmıyoruz. Bu da evlerinizde fazla masrafın çıkmasını engelliyor. Sizler için su tesisatı alanında özel olarak üretilen hassas dinleme cihazları kullanmaktayız. Bu cihazlar sayesinde duvar içinde akan suyun sesini tam olarak algılayıp, sadece sorun bölgenin kırılarak, işlem yapılmasını sağlıyoruz.

Edirne Su Tesisatçısı, firmamızdan tüm su tesisatlarını değiştirme hizmetleri de alabilirsiniz. Gerek eskiyen gerekse tahribata uğrayan su borularınızı yeni sistemler kullanılarak en yeni ve kaliteli sıhhi tesisat ürünleri ile değiştirmekteyiz. Bu sayede siz de hem iş yerlerinizde hem de evlerinizde yaşanan su kaçağı gibi çeşitli sorunlarınızın önüne geçebilirsiniz.

Öte yandan sizler için tıkanıklık hizmeti de sağlamaktayız. Atık su gider borularınızda yaşanan boru tıkanıklıklarını en iyi şekilde açmaktayız. Edirne Su Tesisatçısı olarak bizden hizmet alabilirsiniz.