Kırıkkale Hurdacı | İşyeri Firma Rehberi

Kırıkkale Hurdacı – Kırıkkale Hurda

Kırıkkale Hurdacı olarak hizmetinizdeyiz.

  Firma Adı: Kırıkkale Hurdacı
  Telefon:
  GSM:
   Adres: Merkez/Kırıkkale
  İnstagram: Kırıkkale Hurdacı
  Facebook : Kırıkkale HurdacıRESİM GALERİSİ


TANITIM VİDEOSU


 


Çalışma Saatleri;
 Pazartesi-Cumartesi: 09:00 – 20:00 (Açık)
Pazar: Kapalı
  • Kırıkkale Hurdacı
  • Kırıkkale Hurdacılar
  • Kırıkkale Hurdacılar numarası


Kırıkkale Hurdacı

Çok uzun yıllar hurda alanında hizmetler veren Kırıkkale hurdacı firması olarak en güvenilir olduğunu firmamız talep sayısının artışı ile kanıtlamıştır.

Kırıkkale hurdacı firmamız için müşterilerimizin memnun kalması ve güven duyması çok daha önemli bir yere sahip olduğundan çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Her zaman dürüst ve profesyonel olan ekibimiz ile en kaliteli hizmetleri sunan firmamızda her türlü geri dönüşüm ürünleri büyük bir titizlikle alınmaktadır. Tüm hurda ürünleri satmak için güvenilir hizmetler veren firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Profesyonel Hurdacı Hizmetlerinde Güven

Güvenin çok önemli olduğu bu alanda her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile firmamız hurda sektöründe bulunan diğer firmalar arasında lider konumda yer almaktadır. geri dönüşüm alanında çok önemli olan hurda ürünlerin toplama hizmetlerini veren firmamız ülke ekonomisine verdiği hizmetler ile büyük katkılarda bulunmaktadır. Genel olarak herkesin elinde eski ve kullanılmayan eşyalar bulunmaktadır. Bunların değerlendirilmesi ve kazanca çevrilmesi için hurda hizmetleri alabilirsiniz. Kırıkkale profesyonel hurdacı hizmetleri veren firmamız her türlü hurda ürün toplama işlemlerinde en güvenilir hizmetleri ayağınıza kadar getirmektedir. Müşteri memnuniyeti ve güveninin ilk sırada olduğu firmamız her konuda yardımcı olmaktadır.

Geri Dönüşüm Hurda Fiyatları

Haftanın her günü aralıksız çalışmalarına devam eden firmamız 7 gün 24 saat boyunca müşteri hizmetleri vermekte ve istediğiniz zaman çağrı bırakabilirsiniz. Gelen çağrılara anında geri dönüş yapılarak cevap verilmektedir. Alüminyum, bakır, demir, çinko, kurşun, krom ve kablo ürünlerin yer aldığı her türlü eşyaların hurdalarının alındığı firmamızda fabrika yıkıntıları, ev yıkıntıları gibi diğer tüm yapıların yıkıntıları alınmaktadır. Kırıkkale hurdacı fiyatları firmamızda yapılan inceleme sonrası ürünlerin değeri üzerinde verilmektedir. Fiyatlar ürün çeşitlerine ve çokluk durumuna göre değişmektedir.

Bu site Serdal Ergül firması tarafından kurulmuştur. İşinizi büyütmek için web sitesine ihtiyacınız varsa, uygun fiyatlı web tasarım hizmetinden faydalanabilirsiniz.