❯ Anasayfa ❯ Tüm Firmalar

İzmit Hurdacı | Kocaeli hurdacı | Nakit Hurda Alımı

İzmit Hurdacı | Kocaeli hurdacı | Nakit Hurda Alımı

İzmit Hurdacı – Kocaeli hurdacı olarak hizmetinizdeyiz. İzmit hurdacı – İzmit hurda – İzmit hurdacılık – İzmit hurdacılar sitesi – İzmit hurdacı telefon numarası – İzmit’da hurdacı – İzmit’daki hurdacılar – İzmit hurdaci.

İzmit Hurdacı - Kocaeli hurdacı olarak hizmetinizdeyiz. İzmit hurdacı - İzmit hurda - İzmit hurdacılık - İzmit hurdacılar sitesi - İzmit hurdacı telefon numarası - İzmit'da hurdacı - İzmit'daki hurdacılar - İzmit hurdaci.
İzmit Hurdacı – Kocaeli hurdacı olarak hizmetinizdeyiz. İzmit hurdacı – İzmit hurda – İzmit hurdacılık – İzmit hurdacılar sitesi – İzmit hurdacı telefon numarası – İzmit’da hurdacı – İzmit’daki hurdacılar – İzmit hurdaci.
 ⏩ Firma Adı: ⏩ Kocaeli (İzmit) Hurdacı
 ⏩ Telefon: ⏩ –
  GSM: ⏩ –
 ⏩  Adres: ⏩ Merkez/Kocaeli (İzmit)
 ⏩ İnstagram: ⏩ Kocaeli (İzmit) Hurdacı
 ⏩ Facebook : ⏩ Kocaeli (İzmit) Hurdacı

 RESİM GALERİSİ


Çalışma Saatleri;
 Pazartesi-Cumartesi: 09:00 – 20:00 (Açık)
Pazar: Kapalı

 • İzmit hurdacı
 • Kocaeli hurdacı
 • İzmit hurda
 • İzmit hurdacılık
 • İzmit hurdacılar sitesi
 • İzmit hurdacı telefon numarası
 • İzmit’da hurdacı
 • İzmit’daki hurdacılar
 • İzmit hurdaci

Kocaeli Hurdacı

Kocaeli hurdacı – Kocaeli ili ve ilçelerine sorunsuz ve kaliteli hurdacılık hizmeti vermek için çıktığımız bu yolculukta yılları arkamızda bıraktık. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Kocaeli hurdacı firmaları olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için 7/24 çalışmaktayız. İşini seven ve özveri ile çalışan ekip arkadaşlarımız müşterilerin hurdacılık ihtiyaçlarını kolayca çözmektedir.

Her türlü hurda alımı ve satımı işlerinizde bizlere telefon ederek sorunsuz ve hızlıca hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bizlerin her daim önceliği kalite ve güvendir. Aldığımız yüzlerce olumlu yorum firmamızın kalitesi ortaya koymaktadır. Başta değerli metaller olmak üzere aşağıda yazan metallerin alım satım işlemlerini firmamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 • Demir Hurdası

Demir metali başta inşaat olmak üzere birçok sektörde kullanılmaktadır. Durum böyle olunca geri dönüşüme kazandırılması oldukça önemlidir. Elinizde bulunan demir hurdalarınızı tam değerinde firmamıza kolayca satarak nakit para kazanabilirsiniz. Bunun yanında geri dönüşüme kazandırdığınız demir hurdaları sayesinde çevre temizliğine katkıda bulunabilirsiniz.

Kocaeli hurdacılık

 • Alüminyum Hurdası

Kocaeli hurdacılık – Alüminyum hurdalarınızı nakit para karşılığında firmamıza satabilirsiniz. Üstelik müşterilerimizi büyük bir yükten kurtarmak için hurdalarınızı almaya adresinize geliyoruz. Kendi araçlarımız ve çalışanlarımız ile adresinize gelerek hurdalarınızı teslim alıyoruz. Sizlerde alüminyum hurdalarınızı satarak nakit para kazanıyorsunuz.

 • Bakır Hurdası

Bakır metali kablo, eşya gibi alanlarda sıkça kullanılmaktadır. Talep bu kadar çok olduğundan dolayı geri dönüşüme kazandırılması oldukça önemlidir. Elinizde bulunan bakır hurdalarınızı Kocaeli hurdacı firmamıza kolayca satabilirsiniz.

 • Sarı Metal Hurdası

Sarı metal hurdalarınızı güncel metal borsası fiyatlarına göre alıyoruz. Güven ve kalite firmamızın her daim önceliği olmuştur. Bu yüzden firmamız hurdalarınızın değeri güncel metal borsası fiyatlarına göre yapmaktadır.

 • Krom Hurdası

Kocaeli hurda

Kocaeli hurda – Kocaeli ili ve ilçelerine sorunsuz hizmet vermeye devam ediyoruz. Krom hurdalarınızı adreslerinize gerek teslim alıyoruz. Sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan biz bütün işlemleri yürütüyoruz.

 • Sökülecek Hurdası

Elinizde motor, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi sökülecek hurdalarınız buluyorsa doğru adrestesiniz. Müşterilerimizin adreslerine kendi araç ve çalışanlarımız ile gelerek sökülecek hurdalarınızı teslim alıyoruz. Çevre kirliğine ve geri dönüşüme katkı sağlıyoruz.

Yukarı yazanların dışında her türlü hurdaların alımını ve satımını sorunsuzca gerçekleştirmekteyiz. Bizlere telefon ederek demirden bakıra metal hurdalarınızı satarak para kazanabilirsiniz. Firmamız hurdacılık ihtiyaçlarınızı daha kolay ve hızlı gerçekleştirebilmeniz için sizlere birçok avantaj sunmaktadır. İşte bu avantajlardan bazıları;

 • Nakit Ödeme

Firmamıza hurdalarınızı sattığınız zaman ödemesinin tamamını nakit olarak yapmaktadır. Bu sayede hurdacılık işlemleri daha güvenilir ve daha hızlı olmaktadır. Müşterilerimizi dinliyoruz ve hizmetlerimizi müşteri yorumlarımıza göre şekillendiriyoruz. Nakit ödeme avantajı sunarak hurda alımı işlemlerine hız katıyoruz.

 

Kocaeli Hurdacı Telefon Numarası

 • Adresten Teslim Alma

Kocaeli Hurdacı Telefon Numarası – Hurdaların nakliye işlemleri ile müşterilerimizi uğraştırmak istemiyoruz. %100 müşteri memnuniyeti için çalışarak sizlerin adreslerine geliyoruz. Bizlere telefon etmeniz taktirinde hurdalarınızı almak için kendi araçlarımız ve çalışanlarımız ile adreslerinize geliyoruz. Bu sayede hurdaların taşınma sorununda kurtulabilirsiniz.

 • Güncel Fiyatlandırma

Hurdalarınız satarken doğru fiyata satmak için bizlerle çalışmakta fayda var. İşinde uzman çalışanlarımız hurdalarınızı teslim alırken güncel metal borsası fiyatlarına göre ücretini belirlemektedir. Hak geçmeden güvenilir hizmet sunmaya çalışan Kocaeli hurdacı firmamıza bir telefon uzaktasınız.

 • 7/24 İletişim

Sorularınız bizler için çok değerli. Müşterilerimizin sorularına cevap vermek için çalışanlarımız büyük özveri ile çalışmaktadır. 7 gün 24 saat firmamıza ulaşabilir kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Fiyat ve nakliye işlemleri gibi merak edilen konulara cevap bulabilirsiniz.

Firmamız yılların deneyimi ve tecrübesi ile hurdacılık faaliyetlerini yürütmektedir. Kocaeli ili ve ilçelerine sorunsuz ve kolay hurdacılık hizmetlerini ulaştırmak için gece gündüz çalışmaktadır. Bizler için müşterilerin hizmetlerimizden memnun olması çok önemlidir. Bu yüzden sizden gelen geri dönüşlere göre kalitemizi her gün arttırmaktayız.