❯ Anasayfa ❯ Tüm Firmalar

Kocaeli (İzmit) Temizlik Şirketi

Kocaeli Temizlik Şirketi

Kocaeli İzmit temizlik şirketi – Kocaeli İzmit temizlik firmaları – Kocaeli İzmit temizlikçi – Kocaeli İzmit temizlik şirketleri – Kocaeli İzmit temizlik firması – Kocaeli İzmit temizlik şirketleri telefonları – Kocaeli İzmit temizlik şirketleri fiyatları.

Kocaeli (İzmit) Temizlik Şirketi
Kocaeli (İzmit) Temizlik Şirketi
 ⏩ Firma Adı: ⏩ Kocaeli (İzmit) Temizlik Şirketi
 ⏩ Telefon: ⏩ –
  GSM: ⏩ –
 ⏩  Adres: ⏩ Merkez/Kocaeli (İzmit)
 ⏩ İnstagram: ⏩ Kocaeli (İzmit) Temizlik Şirketi
 ⏩ Facebook : ⏩ Kocaeli (İzmit) Temizlik Şirketi


Çalışma Saatleri;
 Pazartesi-Cumartesi: 09:00 – 20:00 (Açık)
Pazar: Kapalı

 • Kocaeli İzmit temizlik şirketi
 • Kocaeli İzmit temizlik
 • Kocaeli İzmit temizlik firmaları
 • Kocaeli İzmit temizlikçi
 • Kocaeli İzmit temizlik şirketleri
 • Kocaeli İzmit temizlik firması
 • Kocaeli İzmit temizlik şirketleri telefonları
 • Kocaeli İzmit temizlik şirketleri fiyatları

Resim Galerisi


KOCAELİ (İZMİT)TEMİZLİK ŞİRKETİ

Kocaeli de yaşayan insanlara güzel ve hijyenik bir hayat sürdürmek adına Kocaeli Temizlik Şirketi olarak büyük bir özveri ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Müşterilerimiz yıllardır yaptığımız bu işten dolayı bize gereken güveni duymaktadırlar. Bizde Kocaeli temizlik şirketi olarak oluşturduğumuz bu güveni sarsmamak için çalışmaktayız. Gerek çalışanlarımız gerek de yöneticilerimiz olsun hepsi çok özenle işe seçilmişlerdir. Çalışanlarımızın çoğunluğu da bizle uzun yıllardır çalışmaktadırlar artık iş yerinden daha çok büyük bir aile olmaktayız bu ailenin içine de müşterilerimizi de almaktayız. Çalışanlarımız yeterince tecrübeli ve dinamik kişilerden oluşmaktadır. Böyle çalışanlarımız olmasından kaynaklı müşteri memnuniyeti konusunda en iyi şirketlerin başlarında yer almaktayız. Kocaeli temizlik şirketi olarak en çok önemsediğimiz şey müşteri memnuniyetidir.

TEMİZLİĞE NEDEN BU KADAR ÖNEM GÖSTERİYORUZ?

Maalesef ki birçok hastalık etrafımızın, dolaştığımız yerlerin temiz olmamasından kaynaklı oluyor. Bunun en önemli örneği ise korona virüstür. Tüm dünyayı etkisi altına alan bu virüs yüzünden birçok insan sizin de bildiğiniz gibi hayatını kaybetmiştir. Gerekli önlem alındığı taktir de bu hastalıktan korunabiliyoruz etrafımızın ve kendimizin temizliği bu hususta çok fazla önem arz etmektedir. Maalesef ki kişisel temizliğe bizim yapacağımız bir şey olmuyor fakat yaşadığınız çevrenin temizliği konusunda birçok çalışma yapmaktayız. Bizi tercih eden müşterilerimizde çoğunlukla kişisel temizliğine önem gösteren kişiler oluyor çünkü kendi temizliğine gereken önemi verdikleri gibi etrafının temizliğine de önem veriyorlar bu nedenle de bizi tercih ediyorlar.

MÜŞTERİLERİMİZLE OLAN İLETİŞİMİMİZ NASILDIR?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi müşterilerimizi ailemiz gibi gördüğümüzden kaynaklı ailemiz aradığında nasıl gece de gündüz de olsa telefonlarımıza bakıyorsak müşterilerimizde aradığında Kocaeli temizlik şirketi olarak telefonlara bakmaktayız. Müşterilerimiz bir sıkıntı yaşadığında veya bir bilgi almak istediklerinde her zaman bizle iletişim halinde bulunabilirler bu konuda da büyük bir düzen ve özveri içinde çalışıyoruz. Pek sık rastlamasak da memnun olmadığınız veya bir sıkıntı yaşadığınız çalışanımız olduğunda yöneticilerimize bu durumu bildirebilirsiniz tarafımızca bu durum denetim altına alınır ve araştırılır daha sonra en kısa zamanda size dönüş yapılır.

HANGİ HİZMETLERİ VERMEKTEYİZ?

Hepsini sıralamadan önce kısaca anlatmak gerekirse temizliğinden rahatsız olduğunuz her yerde biz çalışmaya hazırız açmamızı istediğiniz bir alan varsa değerlendirmeye alıp şirketimiz de de o bölümün hizmetini açmaktayız.

 • Ev temizliği

Günümüz insanları yoğun iş temposundan kaynaklı gereken temizliğe vakit ayıramadıklarından kaynaklı bu hizmeti vermekteyiz. En çok talep gören hizmetlerimizden biridir. İnsanlar evlerine girecek kişilere güvenmek istediği için bizim şirketimize başvurmaktadırlar. Şu ana kadar hiçbir müşterimizden kötü bir dönüş almamış bulunmaktayız. Mutfağından tuvaletine kadar değerli çalışanlarımız evin her bölümünü dinamik bir şekilde temizlemektedirler. Müşterilerimiz yoğun tempolu günün sonunda temiz bir eve geldiklerinde rahat bir şekilde dinlenmektedirler. Bu tarzda çok fazla güzel dönüşler almaktayız.

 • Ofis temizliği

Evden sonra temizlikte önem gösterilmesi gereken yerlerden biri de ofis temizliğidir çünkü evde geçirdiğimiz vakitlerden daha fazla ofislerde vakit geçirmek zorunda kalmaktayız. Günümüzün çoğunluğu geçirdiğimiz bu yerlerin temizliği de bir hayli önem arz etmektedir. İş yerimizden kaptığımız bir hastalığı evimize de götürebileceğimiz için bu hizmette de çok dikkatli çalışmaktayız. İşlerinizi daha iyi bir ortamda yapıp rahat etmeniz için Kocaeli temizlik şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 • Avm temizliği

Gencinden yaşlısına herkesin büyük bir istekle gittikleri avmler en çok pisliğin yayıldığı yerlerden biri olmaktadır. Gün içerisinde birçok insanın girip çıktığı ve yeterince aktif oldukları bu avmlerde temizliğin bizim gibi işlerini hakkıyla yapan şirketler ile çalışması gerekmektedir. Çocuklarında oyun oynamak için alanları olan bu yerlerde çocukların bizlere göre daha çok hastalık kapmalarından kaynaklı bu alanların temizliğinde gereken önemi vermekteyiz.

 • Fabrikaların temizliği

Çok fazla toz, pislik gibi şeyler bulunan bu yerlerde temizlik daha ayrıntılı yapılmaktadır. Çünkü bazı fabrikalar yurt dışı ile çalıştığı için bizim ülkemizde olmayan bir hastalık veya pislik ülkemize bu yollarla gelebilir. Fabrikalarda üretilip halkın kullandığı ürünler tüm türkiyeye yayılabilir bizim şehrimizde de fazlaca fabrika bulunmasından kaynaklı bu fabrikaların temizliğine gereken önemi vermekteyiz çünkü kendi halkımıza değer verdiğimiz gibi tüm Türkiyedeki insanlara da değer vermekteyiz.

Diğer hizmetlerimizi de kısaca sıralamak gerekirse;

 • Halı temizliği
 • Dış cephe cam temizliği
 • Zemin temizliği
 • Koltuk temizliği
 • İnşaat sonrası temizlik
 • Taşınacağınız ev temizliği
 • Hastane temizliği
 • İşyeri temizliği
 • Truva temizlik
TEMİZLİK ÜCRETLERİMİZ NASILDIR?

Vereceğimiz temizlik hizmetinin yerine göre fiyat değişiklik göstermektedir veya temizlik yapılacak bölgenin büyüklüğü orda olan eşyaların fazlalığına göre fiyat değişmektedir. Boş bir evin temizliği ile bir fabrikanın temizliği tahmin ettiğiniz üzere aynı olmadığı gibi ücreti de farklıdır fakat bizim için müşteri memnuniyeti çok önemli olduğu için alacağımız ücret müşterilerimizi zorlayacak şekilde olmayacaktır. Ücretleri müşterimizin isteğine göre taksit vs. Gibi seçeneklerle ferahlatırız. Bizim için müşterimizin bize güvenmesi ve memnun olması önemlidir bu yüzden ücret müşterilerimizi zorlamayacaktır.