Mersin Temizlik Şirketi | İşyeri Firma Rehberi

İŞYERİ FİRMA REHBERİ

İşyeri Firma Rehberi sitemiz firmalar, şirketler, kobiler ve esnaflar için hazırlanmış profesyonel bir rehber sitedir.

Mersin Temizlik Şirketi

temizlik firmaları_960x630-min

  Firma Adı: Mersin Temizlik Şirketi
  Telefon:
  GSM:
   Adres: Merkez/Mersin
  İnstagram: Mersin Temizlik Şirketi
  Facebook : Mersin Temizlik Şirketi


Çalışma Saatleri;
 Pazartesi-Cumartesi: 09:00 – 20:00 (Açık)
Pazar: Kapalı

  • mersin temizlik şirketi
  • mersin temizlik sirketleri
  • temizlik şirketi mersin
  • mersin toroslar temizlik şirketleri
  • mersin inşaat sonrası temizlik
  • mersin tuğbam temizlik
  • mersin ev temizlik şirketleri
  • mersinde temizlik şirketleri
  • mersin temizlik hizmetleri

Resim Galerisi

Tanıtım Videosu


MERSİN TEMİZLİK ŞİRKETİ

Mersin halkına yıllardır vermiş olduğumuz hizmeti devam ettirmekle birlikte müşterilerimizden aldığımız öneriler ile Mersin temizlik şirketimize yön vermekteyiz. Yıllardır vermiş olduğumuz bu kaliteli hizmetimizin arkasında yeterince tecrübeye ve eğitime sahip çalışanlarımız bulunmaktadır. Aynı zamanda da Mersin temizlik firmasını güzel bir şekilde yöneten yöneticilerimiz bulunmaktadır. Hiçbir temizlik firmasında bulunamayacak kaliteli hizmet bizim firmamızda bulunmaktadır. Firmamıza yeni katılan çalışanlarımız ise belirli değerlendirmelerden ve ufak çaplı eğitimlerden geçirilerek işe alınmaktadır. Çalışanlarımız ile yaşadığınız sıkıntı, sorun gibi olaylarda firmamıza yaptığınız dönüşler ile çalışanımız incelenmekte ve size geri dönüş yapılmaktadır. Firmamızda önem verdiğimiz şeylerden bir tanesi de müşteri memnuniyetidir bunun için tüm çalışmalarımızı hakkı ile yerine getirmekteyiz.

Temizlik neden bu kadar önemlidir?

Hangi pozisyonda veya hangi işte çalışırsanız çalışın o yerin temizliği çok önemlidir. Yüzlerce insanın bulunduğu bu yerlerde yüzlerce de hastalık olabilir. Bu yüzden biz nere olursa olsun her yerin temizliğini siz müşterilerimiz ile planlayarak belirli periyotlarla yapmaktayız. Bizim önceliğimiz sağlık olduğundan kaynaklı temizlik konusunda hiçbir sıkıntı yaşamamaktayız çünkü halkımızın sağlığını bu denli önemseyen bir şirket olduğumuzdan kaynaklı temizlik için gerekli olan ne varsa tarafımızca en iyisi alınmakta ve bu dinamik çalışanlarımız ile uygulanmaktadır.

Verdiğimiz temizlik hizmetleri nelerdir?

İnsanın olduğu ve yaşantısını sürdürdüğü her yerde temizlik gerektiği için bizde o yerlere temizlik hizmeti vermekteyiz. Halkımızın yaşantısında sürdürdüğü tempo yüzünden temizlik görevini biz Mersin temizlik şirketi olarak üstlenmekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerden bahsetmek gerekirse; yeni taşınacağınızın evin temizliğini yapmakta ve size sadece taşınma işini bırakmaktayız. Evinizin temizliğini müşterimizin istediği zamana göre ayarlayıp belirli periyotlar ile temizleyebiliriz. Gününüzün çoğunluğunu geçirdiğiniz iş yerinizin, ofisinizin temizliğini yine biz yapmaktayız.

Bu site Serdal Ergül firması tarafından kurulmuştur. İşinizi büyütmek için web sitesine ihtiyacınız varsa, uygun fiyatlı web tasarım hizmetinden faydalanabilirsiniz.