Sakarya Hurdacı | İşyeri Firma Rehberi

Sakarya Hurdacı

Sakarya Hurdacı olarak hizmetinizdeyiz.

  Firma Adı: Sakarya Hurdacı
  Telefon:
  GSM:
   Adres: Merkez/Sakarya
  İnstagram: Sakarya Hurdacı
  Facebook : Sakarya HurdacıRESİM GALERİSİ


TANITIM VİDEOSU


 


Çalışma Saatleri;
 Pazartesi-Cumartesi: 09:00 – 20:00 (Açık)
Pazar: Kapalı
  • Sakarya Hurdacı
  • Sakarya Hurda
  • Sakarya Hurdacılar


Sakarya Hurdacı

Bilindiği üzere artık kullanım zamanı dolmuş, bozulmuş ya da artık hiçbir şekilde kullanmak istemediğiniz tüm eşyalarınızı sizlerden satın almaktayız. Hurdalarınızı çöpe atmak yerine Sakarya hurdacı firmamıza satabilirsiniz. Elinizde olan ve artık kullanmak istemediğiniz tüm hurda malzemeleri değerinde sizlerden almaktayız. Bu sayede artık siz de kendinizde olan ve kullanmak istemediğiniz ürünleri firmamıza satabilir ve kendiniz için gelir elde edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz arasında, keşif hizmeti de bulunmaktadır. Yani satmak istediğiniz hurdalarınız için ilk olarak keşifçilerimizi gönderiyoruz. Daha sonra hurdalarınız için bir fiyat belirliyoruz. Siz de bu sayede hurda atıklarınız için satmak istediğiniz fiyatı veya firmamızın verdiği fiyatı önceden bilmiş oluyor ve bu doğrultuda hareket ediyorsunuz. Daha sonra Sakarya hurdacı firmamız ile kullanmak istemediğiniz tüm eşyalarınızı bize satabilirsiniz.

Sakarya Hurda

Doğayı ve çevrenizi korumak için kullanmayı bıraktığınız tüm eşyalarınızı hurdacı firması olarak bize satabilirsiniz. Hurda malzemeler doğaya bırakıldığında çevre için büyük bir tehdit oluşturmaktadır. Bu nedenle gelecek nesiller için ve doğamız için zarar arz edecek tüm malzemelerinizi firmamıza satabilirsiniz. Bu satış sonrası hurda malzemeler geri dönüşüme gidecek ve tekrar işlev kazanacaktır. Dolayısı ile her zaman hem siz hem de çevre kazanacaktır. Sakarya hurdacı sizden alacağı her hurda için değerinde fiyat vermektedir. Dolayısı ile düşük rakam veren firmalar ile çalışmak yerine firmamıza hurdalarınızı satabilirsiniz. Kağıt hurdalar, demir hurdalar ve plastik hurda gibi tüm malzemelerinizi sizlerden en yüksek fiyatlardan satın almaktayız.

Evlerinizde veya iş yerlerinizde biriken malzemeleri depolamak yerine onları firmamız ile paylaşarak kazanç elde edebilirsiniz. Sadece firmamızı arayarak, bizden hizmet talep edebilirsiniz. Çünkü hurda malzemelerinizi almak için personelimiz ile kapınıza kadar gelip, hurda malzemelerinizi alıyoruz.

Bu site Serdal Ergül firması tarafından kurulmuştur. İşinizi büyütmek için web sitesine ihtiyacınız varsa, uygun fiyatlı web tasarım hizmetinden faydalanabilirsiniz.