Tekirdağ Temizlik Şirketi | İşyeri Firma Rehberi

İŞYERİ FİRMA REHBERİ

İşyeri Firma Rehberi sitemiz firmalar, şirketler, kobiler ve esnaflar için hazırlanmış profesyonel bir rehber sitedir.

Tekirdağ Temizlik Şirketi

Tekirdağ Temizlik Şirketi olarak hizmetinizdeyiz. tekirdağ temizlik şirketi,tekirdağ süleymanpaşa temizlik şirketleri,tekirdağ temizlik firmaları.

temizlik firmaları_960x630-min

  Firma Adı: Tekirdağ Temizlik Şirketi
  Telefon:
  GSM:
   Adres: Merkez/Tekirdağ
  İnstagram: Tekirdağ Temizlik Şirketi
  Facebook : Tekirdağ Temizlik Şirketi


Çalışma Saatleri;
 Pazartesi-Cumartesi: 09:00 – 20:00 (Açık)
Pazar: Kapalı
  • tekirdağ temizlik şirketi
  • tekirdağ süleymanpaşa temizlik şirketleri
  • tekirdağ temizlik firmaları
  • çerkezköy temizlik şirketi çerkezköy tekirdağ
  • temizlik şirketi tekirdağ
  • tekirdağ kapaklı temizlik şirketleri
  • tekirdağ merdiven temizliği

Resim Galerisi

Tanıtım Videosu


TEKİRDAĞ TEMİZLİK ŞİRKETİ

Uzun yıllar Tekirdağ iline hizmet vermekteyiz. Küçük ama sıcak olan bu ilimizin temizlik görevini biz Tekirdağ temizlik şirketi olarak yapmaktayız. Halkımız da aldığımız geri dönüşlerden fark ediyoruz ki bu hizmetimizden çok memnular. Sizin memnuniyetinizi boşa çıkarmamak için Tekirdağ temizlik firması olarak çalışmalarımızı daha da arttırıp bizle çalışan personellerimizi de daha özenli seçmeye başlamaktayız. Çoğu personelimiz firmamızla uzun yıllardır çalışmaktadır firmamıza yeni katılan personellerimiz ise gerekli elemelerden geçip de aramızda katılmaktadır. Temizlik firması olarak yeterince donanımlı bir firmadan oluşmaktayız.

Tekirdağ Temizlik Şirketi – En sık verilen hizmetlerimiz

1.Halı temizliği: gelişen teknoloji ile saatler süren bu işlemi bizim firmamız en kısa sürede ve en iyi şekilde yapmaktadır. Belirli periyotlar ile yaptığımız bu hizmetten müşterilerimiz memnun kalmaktadır.

2.Boş daire temizliği: Bu hizmetimizi çoğunlukla yeni eve taşınan aileler almaktadır. Bunun nedeni günler süren taşınma işinden zamandan tasarruf etmek için bizim firmamıza yaptırmaktadırlar bizde yoğun temposu olan bu müşterilerimizin yüklerini azaltmak da ve onlara en iyi hizmeti sunmaktayız.

  1. Ev temizliği: Bu hizmetimizi ise çoğunlukla çalışan müşteriler istemektedir. Günün koşuşturmasından gereken temizliği evlerine yapamadıkları için bizim firmamıza başvurmakta ve bizden bu hizmeti almaktadırlar.

4.Ofis temizliği: Ofisler bir hayli büyük olduğundan ve çok fazla kişi barındırdıklarından bu hizmeti en iyi veren yerden almak için bizim firmamıza başvurmaktadırlar. Zengin kadromuz ile bizde bu hizmeti vermekteyiz.

5.Koltuk temizliği: koltukların temizliği zahmetli olduğundan dolayı bu temizliği bireyler kendileri yapmayı tercih etmeyip bu işte profesyonel kişilerden yardım almak istemektedirler. Tekirdağ temizlik firması olarak bizde müşterilerimize bu konuda dinamik personellerimiz ile yardımcı olmaktayız. En kısa sürede personellerimiz bu hizmeti tamamlamaktadırlar.

Bu site Serdal Ergül firması tarafından kurulmuştur. İşinizi büyütmek için web sitesine ihtiyacınız varsa, uygun fiyatlı web tasarım hizmetinden faydalanabilirsiniz.