❯ Anasayfa ❯ Tüm Firmalar

Trabzon Kombi Servisi

Trabzon Kombi Servisi

Trabzon Kombi Servisi olarak hizmetinizdeyiz.

 ⏩ Firma Adı: ⏩ Trabzon Kombi Servisi
 ⏩ Telefon: ⏩ –
  GSM: ⏩ –
 ⏩  Adres: ⏩ Merkez/Trabzon
 ⏩ İnstagram: ⏩ Trabzon Kombi Servisi
 ⏩ Facebook : ⏩ Trabzon Kombi Servisi


Resim GalerisiÇalışma Saatleri;
 Pazartesi-Cumartesi: 09:00 – 20:00 (Açık)
Pazar: Kapalı
  • Trabzon Kombi Servisi

Trabzon Kombi Servisi

Trabzon kombi servisi olarak hizmet veren firmamızda her türlü kombi bakım onarım ve kurulum hizmeti güvenle verilmektedir.

Her türlü kombi servis ihtiyacınızı yüksek standart ve kaliteli hizmet anlayışıyla Trabzon kombi servisi olarak uzman personellerimizle gerçekleştirmekteyiz. Özellikle soğuk havalarda karşılaşılan sorunların giderilmesinde, yeni tesisat hizmetlerinde ve bakım onarım çalışmalarında yılların deneyimiyle sizlere hizmet vermekteyiz.

Yeni Tesisat Kurulumu

Doğalgaz aşamaları diğer abonelikler gibi işlememektedir. Bu nedenle sürecin en başından sonuna kadar büyük bir titizlik gerektirir. Proje aşamasından tesisat kurulumuna, doğalgaz kombi seçiminden bağlantıya hazır hale getirilerek sözleşme işlemlerinin onayına kadar konusunda uzman ve eğitimli personellerin denetimi altında gerçekleştirilen doğalgaz açılış işlemlerinde profesyonellere ihtiyacınız olacak. Konusunda uzman ve güvenilir teknik kadromuzla yeni tesisat kurulumlarında Trabzon kombi servis işlemlerini başarıyla gerçekleştirmekteyiz.

Tesisat ve peteklerin kontrolü, projenin uygunluğu, kombi seçimi ve bağlantısı, elektrik tesisatının uygunluğu ve tesisatının kombiye uygun hale getirilmesi, havalandırma ekipmanlarının kontrolü ve bağlantılarının yapılması gibi işlemleri özenle ve garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Tek bir telefonla gerçekleştirilecek servis randevunuz anında yanıt bulacak ve yapılması gereken işlemler ayrıntılı olarak bildirilmektedir. İşlemlerin ardından gönül rahatlığıyla kombinizi ve sisteminizi kullanabilirsiniz.

Kombi ve Tesisat Bakım Onarım

Trabzon kombi bakım ve onarım işlemlerinizde özellikle periyodik bakımlarınızda güvenle tercih edebileceğiniz firmamız tüm bakım onarım çalışmalarını yürütmektedir. Kombi bakımı, tesisat ve petek bakımları için hem periyodik olarak hem de acil arıza bakım ihtiyaçlarınız için hizmete hazır durumda bulunmaktadır.

Son teknoloji sızıntı ölçer basınç cihazları ile kameralı tesisat açma cihazları kullanılmaktadır. Kırmadan dökmeden arıza ve sızıntı tespiti yapılabilmektedir. Peteklerin ve tesisat içerisinde oluşan oksitlenmelerin temizlenerek ısınma kalitesinin yükseltilmesi için tüm bakım ve onarım hizmetleri için bizi arayabilirsiniz.